Wybrane mieszkanie: A.4.11

Metraż: 40.61 m2

Termin odbioru: IV kwartał 2024

Piętro: 4

Pokoje: 2

Opis mieszkania:

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,61 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowane na czwartym piętrze, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (19,29 m2) z wyjściem na balkon (5,15 m2), sypialni (12,96 m2) oraz łazienki (4,71 m2). Całość dopełnia przedpokój (3,65 m2) z miejscem na szafę w zabudowie.

Cechy mieszkania:

  • Kredyt 2%

  • Balkon

  • Winda

  • 2 pokoje

  • Strona wschodnia

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej