Wybrane mieszkanie: A.5.5

Metraż: 59.89 m2

Termin odbioru: IV kwartał 2024

Piętro: 5

Pokoje: 3

Opis mieszkania:

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,89 m2, z ekspozycją zachodnią, usytuowane na piątym piętrze. Salon z aneksem kuchennym (23,02 m2) posiada wyjście na balkon (6,47 m2). W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie (10,17 m2 i 11,13 m2), łazienka (5,50 m2) oraz WC (2,39 m2). Całość dopełnia przedpokój (7,68 m2) z miejscem na szafę w zabudowie.

Cechy mieszkania:

  • Balkon

  • Winda

  • 3 pokoje

  • Strona zachodnia

  • Dwie łazienki

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej