Wybrane mieszkanie: B.1.6

Metraż: 42.32 m2

Termin odbioru: maj 2025

Piętro: 1

Pokoje: 2

Opis mieszkania:

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,32 m2, z ekspozycją zachodnią, usytuowane na pierwszym piętrze, składające się z pokoju dziennego z aneksem (22,12 m2) z wyjściem na balkon (5,79 m2) sypialni (11,05 m2) oraz łazienki (4,62 m2). Całość dopełnia przedpokój (4,53 m2) z miejscem na szafę w zabudowie.

Cechy mieszkania:

  • Balkon

  • Winda

  • 2 pokoje

  • Strona zachodnia

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA Sp. z o. o. rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej