Wybrane mieszkanie: B.1.2

Sceneria Parkowa B.1.2

Metraż: 63.70 m2

Cena: 727 518 zł 757 788 zł

Odbiór: grudzień 2022

Piętro: 1

Pokoje: 3

Opis mieszkania:

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,70 m2 z ekspozycją północno-wschodnią, usytuowane na I piętrze budynku. Salon z aneksem kuchennym (27,45 m2) posiada wyjście na balkon o powierzchni 5,33 m2. W mieszkaniu zostały zaprojektowane 2 sypialnie (12,07 m2 i 10,05 m2) oraz łazienka (5,28 m2) i WC (1,61 m2). Całość dopełnia przedpokój o powierzchni 7,24 m2 z miejscem na szafę.

Cechy mieszkania:

  • Balkon

  • Winda

  • Hala garażowa

  • 3 pokoje

  • Strona wschodnia

  • Oddzielne wc

  • Strona północna

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.