Willa Park Gdynia Dąbrowa

Willa Park to prywatne, ogrodzone osiedle dwunastu domów, w każdym z nich znajdują się tylko cztery 2-5 pokojowe mieszkania lub apartamenty. Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu, z wygodą i bezpieczeństwem cechującym apartamenty. Oferta Willa Park wzbogacona została w nowoczesne rozwiązania funkcjonalne takie jak strefa prywatna gospodarzy „master bedroom”, obejmująca sypialnię z garderobą i łazienką, a także zastosowanie instalacji kominkowych.

1 / 25

WILLA PARK - MIEJSCE, KTÓRE PASUJE IDEALNIE

GOTOWE MIESZKANIA - CENA OD 6.500 zł/m2

2 / 25

WILLA PARK - DUŻE OGRODY ORAZ TARASY

3 / 25

4 / 25

5 / 25

6 / 25

7 / 25

8 / 25

9 / 25

10 / 25

11 / 25

12 / 25

13 / 25

14 / 25

15 / 25

WILLA PARK

MIEJSCE, KTÓRE PASUJE IDEALNIE

16 / 25

GDYNIA DĄBROWA, UL. MIĘTOWA

UL. Miętowa

17 / 25

Czterorodzinne domy z prywatnym parkiem

18 / 25

Willa Park - Wille Miejskie

19 / 25

Nowoczesna architektura

20 / 25

Eleganka aranżacja wnętrz

21 / 25

Zalety domu

22 / 25

Bezpieczeństwo w standardzie

23 / 25

Atrakcyjne części wspólne

24 / 25

W sąsiedztwie willowej zabudowy

POZNAJ MIEJSCE, KTÓRE PASUJE IDEALNIE. UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ GOTOWYCH MIESZKAŃ I APARTAMENTÓW

Tylko w Willa Park

Domy z prywatnym parkiem

Willa Park nazwę zawdzięcza wewnętrznej zieleni parkowej. Starannie zaprojektowane tereny z centralnie położonym prywatnym parkiem oraz specjalnie zaprojektowane osie widokowe pozwalają poczuć swobodę, przestrzeń oraz harmonię miejsca. Jest to jesdno z bardziej uroczych miejsc do życia w Gdyni.

W sąsiedztwie willowej zabudowy

Na gdyńskiej Dąbrowie, w sąsiedztwie willowej zabudowy oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego realizujemy Willę Park. Dąbrowa dzięki położeniu w czystym ekologicznie rejonie Gdyni i dogodnej komunikacji zdobyła status idealnego miejsca dla rodziny. W pobliżu inwestycji znajdują się placówki edukacyjne, służby zdrowia oraz liczne punkty handlowo-usługowe.

Nowoczesne wille miejskie

Willa Park to urbanistyczna kompozycja niewysokich domów oprawionych w szlachetne i eleganckie materiały elewacyjne. Dzięki idealnie zestawionej kompozycji brył oraz zastosowaniu przeszklonych balustrad tarasów i balkonów domy zyskały lekkość i nowoczesny wizerunek. Apartamenty w Willa Park imponują perfekcyjnie rozplanowanymi pomieszczeniami oraz słonecznym charakterem wnętrz, który zapewni mieszkańcom najwyższą jakość przestrzeni użytkowej.

Skonfiguruj swój Apartament

Oferujemy rozszerzone, w zbogacone opcje wyboru apartamentu. Wybór wymarzonego apartamentu w inwestycji Willa Park nie jest kompromisem.

Chcesz dowiedzeć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.