Szczęśliwa siódemka! Rusza przedsprzedaż mieszkań w ostatnim budynku na Osiedlu Gdyńskim - zdjęcie główne

"Siódemka" ma dwa piętra, południowe balkony z widokiem na zieleń, wygodną podziemną halę garażową i windy w dwóch z trzech klatek schodowych budynku. Oferuje duży wybór mieszkań od dwu- po czteropokojowe. Atrakcyjne walory mieszkań przy samym lesie w ostatnim trzyklatkowym budynku na Osiedlu Gdyńskim, czekają na nabywców w systemie przedsprzedażowym od 15 lutego, z czego warto skorzystać pamiętając o regule rynku: im wcześniejsza decyzja zakupu, tym większy wybór mieszkań. Oficjalny start sprzedaży „siódemki” rusza 1 marca.

Osiedle Gdyńskie usytuowane na najwyższym wzniesieniu Kępy Oksywskiej jest otoczone lasem i położone blisko morza, co gwarantuje nie tylko piękny widok z okien ale również spokój i relaks. Allcon zadbał o to dodatkowo projektując w centrum osiedla przestrzeń służącą odpoczynkowi oraz plac zabaw dla dzieci wyposażony w ściankę wspinaczkową. Nie zabrakło stojaków na rowery a nawet stacji ich naprawy. Komfort i kameralność życia zapewnia fakt, że osiedle posiada ogrodzenie wraz z bramą wjazdową.

Atutem Osiedla Gdyńskiego jest lokalizacja. Blisko stąd do plaży w Babich Dołach, Bulwaru na Oksywiu czy Przystani Rybackiej, jak również estakady Kwiatkowskiego i obwodnicy Trójmiasta oraz popularnej galerii handlowej Szperk i Pasażu  Handlowego Bosman. W bezpośrednim pobliżu (sto metrów) znajduje się sklep spożywczy, przystanek autobusowy, a dwieście metrów dalej – przychodnia lekarska. Ulicę Australijską, przy której usytuowano osiedle, dzieli od śródmieścia Gdyni zaledwie siedem kilometrów. To niewielki dystans zważywszy sprawność lokalnej komunikacji miejskiej.

Nazwa osiedla zobowiązuje. Służy jej projekt architektoniczny nawiązujący do najlepszych cech stylu gdyńskiego, jasne elewacje, elegancja brył budynków i motywy żeglarskie zastosowane w częściach wspólnych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.