Wybrany apartament: B2.1.2

Atrium Oliva B2.1.2

Metraż: 81.46 m2

Odbiór: wrzesień 2023

Piętro: 1

Pokoje: 4

Opis apartamentu:

Apartament 4 pokojowy o powierzchni 81,38 m2, z ekspozycją południowo-wschodnią, usytuowany na II piętrze. Salon z aneksem kuchennym (27,58 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi balkonowe na balkon o powierzchni 8,81 m2. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie (10,49 m2 i 17,03 m2) z czego największa ma dostęp do prywatnej łazienki (3,53 m2). Zaprojektowana została przestrzeń z przeznaczeniem na gabinet lub trzecią sypialnię (9,67 m2) oraz wspólna łazienka (4,39 m2), co umożliwia aranżację wanny i kabiny prysznicowej w lokalu. Prestiżowa inwestycja Atrium Oliwa znajduje się na terenie gdańskiej Oliwy - dzielnicy odznaczającej się wyjątkowym położeniem na mapie Trójmiasta. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Oliwskiego podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Wyróżniającym elementem osiedla jest dostępna dla mieszkańców tężnia solankowa jak również fitness, sala klubowa oraz strefa relaksu.

Cechy apartamentu:

  • Słoneczne

  • Apartament

  • Winda

  • 3 pokoje

  • Strona południowa

  • Strona wschodnia

  • Dwie łazienki

  • Gabinet

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.