Wybrany apartament: C.3.13

Atrium Oliva C.3.13

Metraż: 72.37 m2

Termin odbioru: grudzień 2023

Piętro: 3

Pokoje: 3

Opis apartamentu:

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 72,37 m2, z ekspozycją północno-zachodnią, usytuowany na III piętrze. Salon z aneksem kuchennym (25,56 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi na balkon o powierzchni 7,17 m2. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie (10,48 m2 i 14,68 m2), łazienka (5,87 m2), oddzielne WC (2,24 m2) oraz wnęka garderobiana (1,97 m2). Prestiżowa inwestycja Atrium Oliwa znajduje się na terenie gdańskiej Oliwy - dzielnicy odznaczającej się wyjątkowym położeniem na mapie Trójmiasta. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Oliwskiego podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Wyróżniającym elementem osiedla jest dostępna dla mieszkańców tężnia solankowa jak również fitness, sala klubowa oraz strefa relaksu.

Cechy apartamentu:

  • Balkon

  • Apartament

  • Widok na patio

  • Winda

  • Narożne

  • 3 pokoje

  • Strona zachodnia

  • Strona północna

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej