Atrium Oliva Gdańsk, ul. Grottgera

Atrium Oliva to inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków i nowoczesnych biurowców, w sąsiedztwie lasu i uniwersytetu, ze świetnym dostępem zarówno do transportu publicznego, jak również sieci drogowej i rowerowej.

Wyjątkowa lokalizacja zasługiwała na wyjątkowy projekt. Wysokie, jasne apartamenty o przemyślanych układach znajdują się w pięciu eleganckich budynkach, otaczających zaciszne patio. Do realizacji inwestycji wykorzystano najlepsze materiały i technologie przyjazne środowisku, a budynki i części wspólne zostały wyposażone w odważne innowacje.

Zastosowanie tych i wielu innych rozwiązań oraz wysoki standard inwestycji potwierdza uzyskany przez Atrium Oliva prestiżowy certyfikat BREEAM, nagroda European Property Awards 2022-2023, a także wyróżnienie FIVE STAR.

1 / 8

Zwycięzca European Property Awards 2022-2023 oraz FIVE STAR

2 / 8

Ponad 16 tysięcy zasadzonych roślin

3 / 8

Starannie zaprojektowane części wspólne

4 / 8

Reprezentacyjna sala klubowa

5 / 8

Jedyna taka siłownia w północnej Polsce

6 / 8

Tężnia solankowa o właściwościach uzdrowiskowych

7 / 8

Drzwi i okna o wysokim współczynniku izolacji akustycznej

Odkryj ofertę gotowych apartamentów

Noble place for noble minds

15-minutowe miasto

Trudno o lepszą lokalizację. Tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, wśród spokojnych uliczek i w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego. Atrium Oliva to realizacja idei miasta 15-minutowego. Do pobliskich kompleksów biznesowych Olivia Business Centre, Alchemii, licznych sklepów, obiektów sportowo-rekreacyjnych, Parku Oliwskiego czy restauracji Starej Oliwy z łatwością dotrzemy spacerem lub rowerem.

Znajdujące się tuż obok przystanki tramwajowe oraz oddalony o kilkaset metrów przystanek SKM zapewniają świetny dostęp do transportu publicznego. Dworzec PKP Gdańsk Oliwa i wygodne połączenie drogowe do Obwodnicy Trójmiasta sprawiają, że Atrium Oliva jest równie doskonale skomunikowane z resztą regionu i kraju.

Wśród najlepszych w Europie

Inwestycja Atrium Oliva została nagrodzona w najbardziej prestiżowym konkursie branży nieruchomości - European Property Awards. Niezależne, międzynarodowe jury 80 ekspertów, któremu przewodniczą członkowie brytyjskiej Izby Lordów, doceniło m.in. architekturę inwestycji, standard wykończenia, zastosowane innowacje oraz ekologiczne rozwiązania. Podczas gali wręczania nagród w Londynie, inwestycja otrzymała również nagrodę FIVE STAR.

Atrium Oliva wyróżnia przemyślany projekt autorstwa pracowni ROARK Studio, najlepsze certyfikowane materiały i innowacyjne technologie. W pięciu kameralnych budynkach znajdą się doskonale doświetlone i wyciszone apartamenty. Komfort życia zapewnią m.in. balkony, tarasy i ogródki oraz trzyszybowe, drewniane okna z widokiem na las, zieleń lub sylwetki oliwskich biurowców.

Certyfikowane premium

Ekologiczne rozwiązania to nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale również wymierne korzyści finansowe. Panele fotowoltaiczne i windy z odzyskiem energii to niższe koszty utrzymania części wspólnych. Lepsze materiały izolacyjne to niższe rachunki. Ogólnodostępna ładowarka aut elektrycznych oraz gniazda do ładowania aut w hali garażowej to wygoda i oszczędność czasu.

Dowodem zastosowania tych i wielu innych ekologicznych rozwiązań jest międzynarodowy certyfikat BREEAM, przyznawany przez niezależną instytucję z siedzibą w Londynie i potwierdzający najwyższe standardy ochrony środowiska w budownictwie.

W symbiozie z naturą

Atrium Oliva to idealne miejsce do prowadzenia zdrowego stylu życia i zachowania dobrego samopoczucia. Cisza kameralnej dzielnicy i nastrojowa przestrzeń patio to gwarancja wytchnienia i spokoju ducha. Dzięki wyprowadzeniu ruchu kołowego do hal garażowych, całą otwartą przestrzeń wypełnią drzewa i krzewy, ogrody deszczowe i zaciszne alejki. Roślinność filtrująca zanieczyszczenia i spotykana głównie w uzdrowiskach tężnia solankowa stworzą wyjątkowy, zdrowy mikroklimat.

Do dyspozycji mieszkańców jest sauna i elegancka sala klubowa, a do aktywności fizycznej przyczyni się strefa fitness, okoliczne szlaki biegowe i rowerowe oraz liczne obiekty sportowe w najbliższym sąsiedztwie.

ZWYCIĘZCA PLEBISCYTU

Oprócz międzynarodowej nagrody European Property Awards 2022-2023 wraz z nagrodą FIVE STAR oraz ekologicznego certyfikatu BREEAM, inwestycja zwyciężyła w plebiscycie organizowanym przez portal Trojmiasto.pl.

Atrium Oliva otrzymała rekordową liczbę 3676 głosów i decyzją czytelników zyskała tytuł "Najciekawszej Inwestycji Mieszkaniowej 2023 roku". Internauci docenili jej wyjątkową lokalizację, ponadczasową architekturę oraz szereg ekologiczno-innowacyjnych rozwiązań.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA Sp. z o. o. rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej