Cennik - Orientacyjne ceny lokali wykończonych w standardzie inwestycyjnym.

 

Ceny zawierają wykończenie łazienki, kuchnię z zabudową AGD, położenie posadzek (panele o podwyższonej odporności), malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych, oprawy oświetleniowe.

* Podane ceny netto nie obejmują podatku VAT 23%. 

Budynek GH

Typ lokalu Powierzchnia Cena netto*
1 pokojowe 26 - 27 m2 381.000 - 407.000 zł
2 pokojowe 45 m2 631.000 zł
3 pokojowe 42 - 65 m2 667.000 - 774.000 zł

 

 

Dodatkowe elementy oferty Cena netto*
Miejsca postojowe w hali garażowej (dla lokali 3-pokojowych) 37.000 zł
Miejsca postojowe zewnętrzne ogólnodostępne
Komórki (dla lokali 3-pokojowych) 3.500 zł / m2 (7.000 - 14.000 zł)

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.