Cennik 

 

Cena zawiera wykończenie łazienki, kuchnię z zabudową AGD, położenie posadzek (panele o podwyższonej odporności), malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych, oprawy oświetleniowe.

* Podane ceny netto nie obejmują podatku VAT 23%. 

Typ lokalu Powierzchnia Cena netto*
2 pokojowe 45 m2 630 426 zł

 

Dodatkowe elementy oferty Cena netto*
Miejsca postojowe w hali garażowej (dla lokali 2 i 3-pokojowych) 37.000 zł
Miejsca postojowe zewnętrzne ogólnodostępne

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej