Wybrany lokal: G.0.4

NEXO Apartamenty Inwestycyjne G.0.4

Metraż: 25.87 m2

Odbiór: gotowe

Piętro: 0

Pokoje: 1

Opis lokalu:

1-pokojowy lokal na parterze o powierzchni 25,87 m2, w kameralnym 3-piętrowym budynku, zlokalizowanym jedynie 50 metrów od brzegu Zatoki Puckiej. Lokal położony jest od strony zachodniej. Lokal składa się z ustawnego pokoju o powierzchni 16,75 m2 posiadającego wyjście na taras i do ogródka, aneksu kuchennego o powierzchni 4,89 m2 oraz łazienki o powierzchni 4,23 m2. Ogródek, o powierzchni 68 m2, zachęca do wypoczynku na leżaku z książką czy wypicia porannej kawy na świeżym powietrzu. Cena obejmuje wykończenie łazienki a także położenie podłóg, malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych i opraw oświetleniowych w lokalu, oraz zabudowę kuchenną z AGD.

Cechy lokalu:

  • Zabudowa Kuchni z AGD

  • Z Tarasem

  • Inwestuj

  • Winda

  • 1 pokój

  • Strona zachodnia

  • Zobacz video

  • Wykończona łazienka

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.