Dzień otwarty w Atrium Oliva - zdjęcie główne

Odważne innowacje

Już od samego rana, goście mieli okazję uczestniczyć w zwiedzaniu inwestycji, którą zaprojektowano z dbałością o każdy detal. Atrium Oliva to miejsce, które łączy nowoczesne rozwiązania z dbałością o komfort i zdrowie mieszkańców. Architekci z ROARK Studio, korzystając z badań z zakresu neuroarchitektury, stworzyli przestrzeń sprzyjającą relaksowi i integracji społecznej.

Centrum rekreacji

Jednym z najważniejszych punktów programu było zaprezentowanie części wspólnych, w tym centrum rekreacji:

  • Sali klubowej z wykonanym na zamówienie stołem bilardowym,
  • strefy fitness ze sprzętem najwyższej jakości firmy TechnoGym (linia Artis),
  • tężni solankowej o uzdrowiskowych właściwościach,
  • strefy saun (suchej i infrared).


Goście mogli usłyszeć o niewidocznych na pierwszy rzut oka, wysokiej klasy materiałach, takich jak: naturalne kamienie, miedź, tapety z USA, certyfikowane drewno z Malezji, które podkreślały luksusowy charakter inwestycji.

Dostępne apartamenty

Tylko podczas Dnia Otwartego otworzyliśmy drzwi do dostępnych apartamentów z możliwością swobodnego zwiedzania. Goście mieli możliwość obejrzenia lokali od 2 do 5 pokoi w budynkach z drugiego etapu inwestycji.

Zachwycająca zieleń

Największe wrażenie na odwiedzających zrobiła wszechobecna zieleń na inwestycji, która dzięki automatycznemu nawadnianiu, bujnie się rozwinęła. Widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz starannie zaprojektowane tereny zielone wewnątrz osiedla, wypełnione rodzimymi gatunkami roślin, tworzą atmosferę spokoju i bliskości natury.

Unikatowa inwestycja

Wielu gości podkreślało, że Atrium Oliva to miejsce, które wyróżnia się na tle innych inwestycji mieszkaniowych, dzięki przemyślanemu podejściu do potrzeb przyszłych mieszkańców.

To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie zalety miejskiego stylu życia z komfortem i spokojem, jakiego szukamy w naszym domu” powiedział jeden z odwiedzających.

Dzień Otwarty w Atrium Oliva potwierdził, że inwestycja zasłużenie zdobyła tytuł "Najciekawszej Inwestycji Mieszkaniowej 2023 roku". Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy łączyć innowacyjność z najwyższymi standardami jakości, tworząc przestrzenie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.