SEAHall - Premiera Oferty - zdjęcie główne

SEAHall to 10-piętrowy budynek, w którym zaprojektowano 75 mieszkań oraz 23 apartamenty zlokalizowane na 3 najwyższych kondygnacjach. W ofercie znajdują się lokale 2-, 3-, 4- oraz 5- pokojowe o metrażach od 42 m2 do 130 m2, do mieszkań przynależą ogródki, tarasy oraz balkony z lumonami.

Ważnym atutem inwestycji jest lokalizacja. Bliskość przystanków tramwajowych oraz autobusowych umożliwia komfortowe przemieszczanie się po Gdańsku, dodatkowo bezpośredni dojazd do stacji PKP, SKM oraz PKM zapewnia komunikacje pomiędzy całą aglomeracją oraz bezpośrednie połączenia z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy.

Prowadząca tuż spod budynku ścieżka rowerowa zaprowadzi nas na plażę, do historycznego centrum Gdańska ale również do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W odległości zaledwie 10 minut rowerem znajdują się liczne sklepy, restauracje, kawiarnie oraz parki.

SEAHall to inwestycja łącząca w sobie klimat nadmorskiego kurortu i wygody życia mieście. Błyszczący w słońcu budynek, wnętrza zainspirowane pobliskimi plażami, bliskość stadionów oraz tętniącej życiem 100czni pozwala na co dzień poczuć klimat wakacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań i apartamentów, uwzględniającą pulę mieszkań objętych programem Bezpieczny Kredyt 2%.

Premierowa oferta mieszkań i apartamentów w inwestycji SEAHall znajduje się TUTAJ.