x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już w najbliższy weekend w Ergo Arenie - zdjęcie główne

Wielkimi krokami zbliża się najnowsza edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Jednym z wydarzeń towarzyszących będzie prezentacja na temat nietypowych wnętrz, którą poprowadzi architekt wnętrz Joanna Puchala z Pracowni Kreatywnej Zaprojektowani.

W trakcie Targów, które odbędą się 2 i 3 marca w Ergo Arenie przedstawimy najnowszą ofertę inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku, Gdyni i Pucku. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dokonać najlepszego wyboru mieszkania lub domu.

Będzie to również doskonała okazja do wzięcia udziału w praktycznym, darmowym wykładzie. Joanna Puchala pokaże, jak zaaranżować nietypowe wnętrza: powierzchnie ze skosami, antresole, wnętrza dwupoziomowe i domy. Podczas prezentacji uczestnicy, dzięki technologii 3D, będą mogli zobaczyć zaprojektowane wnętrza antresoli w gdańskiej inwestycji Domy Pod Koroną. Partnerem wydarzenia jest deweloper Allcon. Wykłady odbędą się w sobotę o godzinie 14:00 oraz niedzielę o godzinie 13:00.

Dodatkowo Pracownia Kreatywna Zaprojektowani dla klientów Allcon przygotowała:

  1. Voucher na darmową konsultację,
  2. Bon zniżkowy na swój projekt upoważniający do rabatu -10%.

Voucher i bon będzie można odebrać zaraz po wykładzie i wykorzystać do 31.05.2019.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

- Wstęp na targi jest bezpłatny dla zwiedzających

- Parking ERGO ARENY w dni targowe będzie bezpłatny dla Zwiedzających

- Dla zwiedzających targi są czynne w sobotę i w niedzielę od 10 do 17

- Stoisko Allon Osiedla znajdować się będzie po prawej stronie od wejścia głównego

- Warsztaty z Joanną Puchalą są bezpłatne i rozpoczną się o godz. 14:00 w sobotę 2 marca oraz o godzinie 13:00 w niedzielę 3 marca

 

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na FBhttps://www.facebook.com/events/810256649317569/

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.