Nowa Dąbrowa. Ruszyła sprzedaż mieszkań w budynku C - zdjęcie główne

Nowa Dąbrowa powstaje w cichej i zielonej części Trójmiasta, przy ulicach Rdestowej i Zbigniewa Kupca. Około 500 metrów dalej znajduje się wjazd na Obwodnicę Trójmiejską, która łączy Gdańsk, Sopot i Gdynię, a także umożliwia szybkie dotarcie do malowniczych, kaszubskich jezior.

Lokalizacja Nowej Dąbrowy perfekcyjnie łączy dostęp do bogatej, lokalnej infrastruktury z naturalnymi, leśnymi walorami Gdyni. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, plac zabaw, żłobek, siłownia, a także ścieżki spacerowe i rowerowe w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Skala i multifunkcjonalność tego projektu sprawiają, że Nową Dąbrowę można nazwać 22. dzielnicą Gdyni. To osiedle niemal samowystarczalne. Dla mieszkańców ma powstać m.in. centralnie zlokalizowany, tętniący życiem plac miejski oraz ulica handlowa. Na parterach budynków uwzględniono przestrzeń na handel, usługi i gastronomię. Krajobraz uzupełnią bogate tereny zielone, idealne do odpoczynku i integracji.

ALLCON w swoich projektach wprowadza szereg innowacji i rozwiązań ekologicznych. Tak jest również w przypadku Nowej Dąbrowy. Budowa inwestycji będzie zasilana energią ze źródeł odnawialnych, o czym świadczy certyfikat Axpo. Ponadto, w przestrzeni zewnętrznej osiedla znajdą się m.in. ogrody deszczowe wspierające retencję wody. Osiedle sprzyja eko-mobilności, co docenią zarówno rowerzyści, jak i posiadacze aut elektrycznych.

Do sprzedaży trafiło kolejne 68 mieszkań o powierzchni od 36 do 85 m2 Na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe oraz mieszkania o ponadstandardowej wysokości ponad 3 metrów z ogródkami. Nowy budynek będzie gotowy do odbioru w lutym 2026 roku.

Nowa oferta znajduje się TUTAJ.