Atrium Oliva GDAŃSK OLIWA

Atrium Oliva to inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków i nowoczesnych biurowców, w sąsiedztwie lasu i uniwersytetu, ze świetnym dostępem zarówno do transportu publicznego, jak również sieci drogowej i rowerowej.

Wyjątkowa lokalizacja zasługiwała na wyjątkowy projekt. Wysokie, jasne apartamenty o przemyślanych układach znajdują się w pięciu eleganckich budynkach, otaczających zaciszne patio. Do realizacji inwestycji wykorzystano najlepsze materiały i technologie przyjazne środowisku, a budynki i części wspólne zostały wyposażone w odważne innowacje.

Zastosowanie tych i wielu innych rozwiązań oraz wysoki standard inwestycji potwierdza uzyskany przez Atrium Oliva prestiżowy certyfikat BREEAM oraz nagroda European Property Awards 2022-2023.

1 / 9

Zwycięzca European Property Awards 2022-2023

2 / 9

Certyfikowane premium

3 / 9

Starannie zaprojektowane części wspólne

4 / 9

Reprezentacyjna sala klubowa

5 / 9

Ekologia i dbałość o środowisko

6 / 9

Ponadczasowa architektura

7 / 9

Tężnia solankowa i innowacyjne rozwiązania

8 / 9

Enklawa otwartości

Inwestycja doceniona przez międzynarodowych ekspertów

Noble place for noble minds

15-minutowe miasto

Trudno o lepszą lokalizację. Tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, wśród spokojnych uliczek i w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego. Atrium Oliva to realizacja idei miasta 15-minutowego. Do pobliskich kompleksów biznesowych Olivia Business Centre, Alchemii, licznych sklepów, obiektów sportowo-rekreacyjnych, Parku Oliwskiego czy restauracji Starej Oliwy z łatwością dotrzemy spacerem lub rowerem.

Znajdujące się tuż obok przystanki tramwajowe oraz oddalony o kilkaset metrów przystanek SKM zapewniają świetny dostęp do transportu publicznego. Dworzec PKP Gdańsk Oliwa i wygodne połączenie drogowe do Obwodnicy Trójmiasta sprawiają, że Atrium Oliva jest równie doskonale skomunikowane z resztą regionu i kraju.

Wśród najlepszych w Europie

Inwestycja Atrium Oliva została nagrodzona w najbardziej prestiżowym konkursie branży nieruchomości - European Property Awards. Niezależne, międzynarodowe jury 80 ekspertów, któremu przewodniczą członkowie brytyjskiej Izby Lordów, doceniło m.in. architekturę inwestycji, standard wykończenia, zastosowane innowacje oraz ekologiczne rozwiązania.

Atrium Oliva wyróżnia przemyślany projekt, najlepsze certyfikowane materiały i innowacyjne technologie. W pięciu kameralnych budynkach znajdą się doskonale doświetlone i wyciszone apartamenty. Komfort życia zapewnią m.in. balkony, tarasy i ogródki oraz trzyszybowe, drewniane okna z widokiem na las, zieleń lub sylwetki oliwskich biurowców.

Certyfikowane premium

Ekologiczne rozwiązania to nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale również wymierne korzyści finansowe. Panele fotowoltaiczne i windy z odzyskiem energii to niższe koszty utrzymania części wspólnych. Lepsze materiały izolacyjne to niższe rachunki. Własne ładowarki aut elektrycznych to wygoda i oszczędność pieniędzy.

Dowodem zastosowania tych i wielu innych ekologicznych rozwiązań jest międzynarodowy certyfikat BREEAM, przyznawany przez niezależną instytucję z siedzibą w Londynie i potwierdzający najwyższe standardy ochrony środowiska w budownictwie.

W symbiozie z naturą

Atrium Oliva to idealne miejsce do prowadzenia zdrowego stylu życia i zachowania dobrego samopoczucia. Cisza kameralnej dzielnicy i nastrojowa przestrzeń patio to gwarancja wytchnienia i spokoju ducha. Dzięki wyprowadzeniu ruchu kołowego do hal garażowych, całą otwartą przestrzeń wypełnią drzewa i krzewy, ogrody deszczowe i zaciszne alejki. Roślinność filtrująca zanieczyszczenia i spotykana głównie w uzdrowiskach tężnia solankowa stworzą wyjątkowy, zdrowy mikroklimat.

Do dyspozycji mieszkańców będzie sauna i elegancka sala klubowa, a do aktywności fizycznej przyczyni się strefa fitness, okoliczne szlaki biegowe i rowerowe oraz liczne obiekty sportowe w najbliższym sąsiedztwie.

Nowe apartamenty w ofercie

Rozpoczęła się sprzedaż drugiego, a zarazem ostatniego etapu Atrium OIiva. Nowa oferta obejmuje przestronne apartamenty do 128 m2 z widokiem na malownicze lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz klimatyczne, zielone patio.

Inwestycję, prócz prestiżowego certyfikatu BREEAM oraz międzynarodowej nagrody European Property Awards, wyróżnia projekt części wspólnych, w których znajdą się dodatkowo w pełni wyposażona strefa fitness, sala klubowa i tężnia solankowa.

Zapraszamy do odkrycia limitowanej oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.