Wybrany apartament: D.a.2.1

Metraż: 68.64 m2

Termin odbioru: czerwiec 2023

Piętro: 2

Pokoje: 3

Opis apartamentu:

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,64 m2, z ekspozycją północno-wschodnią jest usytuowane na II piętrze. Salon z aneksem kuchennym (26,04 m2) posiada wyjście przez drzwi na duży balkon o powierzchni 7,43 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 2 sypialnie (9,93m2 i 11,51 m2), każda z wyjściem na drugi balkon (4,86m2) oraz 2 łazienki (3,50 m2 i 4,43 m2) z możliwością wstawienia wanny i kabiny prysznicowej. W przedpokoju zaprojektowano również wnękę garderobianą o powierzchni 2,71 m2. Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na gdańskich Siedlcach. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci.

Cechy apartamentu:

  • Dwa balkony

  • Winda

  • Narożne

  • 3 pokoje

  • Strona wschodnia

  • Dwie łazienki

  • Strona północna

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej