Wybrany apartament: D.c.0.1

Metraż: 60.49 m2

Termin odbioru: czerwiec 2023

Piętro: 0

Pokoje: 3

Opis apartamentu:

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,49 m2, z ekspozycją wschodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym (24,88m2) posiada dwa wyjścia przez drzwi balkonowe na taras z ogródkiem o powierzchni 46,36 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 2 sypialnie (9,52m2 i 15,22m2), każda z wyjściem na taras oraz przestronną łazienkę (4,58m2). Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na gdańskich Siedlcach. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci.

Cechy apartamentu:

  • Ogródek

  • Z Tarasem

  • Widok na zieleń

  • Winda

  • 3 pokoje

  • Strona wschodnia

  • Ponadstandardowa wysokość

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.