Wybrany apartament: D.c.2.5

Metraż: 61.62 m2

Termin odbioru: czerwiec 2023

Piętro: 2

Pokoje: 3

Opis apartamentu:

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,62 m2, z ekspozycją północno-zachodnią jest usytuowane na II piętrze. Salon z aneksem kuchennym (25,79m2) posiada dwa wyjścia na balkony o powierzchniach 7,20 m2 oraz 9,37 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 2 sypialnie (9,73m2 i 11,42m2), każda z wyjściem na większy balkon oraz przestronną łazienkę (4,73m2). Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na gdańskich Siedlcach. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci.

Cechy apartamentu:

  • Dwa balkony

  • Winda

  • Narożne

  • 3 pokoje

  • Strona zachodnia

  • Strona północna

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej