Cena obejmuje wykończenie łazienki, kuchnię z zabudową kuchenną AGD, położenie posadzek, malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych i opraw oświetleniowych. Podane ceny netto nie obejmują podatku VAT 23%.

Nr Metraż Cena
netto
Termin
odbioru
Pokoje Piętro Cechy lokalu Szczegóły
G.0.6 44.93 m2 gotowe 2 0 Zobacz

G.0.6

NEXO Apartamenty Inwestycyjne

metraż: 44.93 m2

Rzut mieszkania nr: G.0.6
Gotowe Ogródek Oferty specjalne Zabudowa Kuchni z AGD Winda 2 pokoje Inwestuj Z Tarasem Dwustronne Narożne Strona wschodnia Strona południowa Wykończona łazienka Zobacz video

G.0.6

MIASTO: Puck, ul. Nowy Świat

TERMIN ODBIORU: gotowe

POKOJE: 2

PIĘTRO: 0

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej