NA STYKU MORZA I MIASTA

  Lokalizacja Tarasów Bałtku ma wiele do zaoferowania. Spacerem dojdziemy stąd do mola w Brzeźnie oraz dużej, piaszczystej plaży, która przyciąga o każdej porze roku. Sąsiedztwo największego nadmorskiego parku w Trójmieście, Parku im. Ronalda Reagana, zapewnia szybki dostęp do licznych ścieżek rowerowych, czy tras joggingowych. Bardzo przyjemna przejażdżka rowerem wzdłuż brzegu morza pozwoli odwiedzić słynne molo w Sopocie oraz inne atrakcyjne miejsca w Gdyni i Gdańsku.

  W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również najważniejsze centra biznesowe (Olivia Business Centre, Alchemia, Arkońska Business Park) i handlowe (Galeria Przymorze, Alfa Centrum), Stadion Gdańsk, Amber Expro, Ergo Arena, sopocki hipodrom, korty tenisowe, marina, czy klub żeglarski.

  Inwestycja Tarasy Bałtku zlokalizowana będzie w pierwszej linii zabuduowy od morza, dzięki czemu zapewni doskonałe widoki zarówno na Zatokę Gdańską, rozległy park, miasto, jak i wzgórza morenowe.

  • 50 m

   Park Reagana

  • 500 m

   Plac zabaw

  • 900 m

   Morze i plaża

  • 1,5 km

   Molo w Brzeźnie

  • 3 km

   Hipodrom

  • 3 km

   Ergo Arena

  • 3 km

   Stadion Energa

  • 6 km

   Sopocka marina

  • 7 km

   Gdańsk Stare Miasto

  Dowiedz się więcej

  Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
  Jestem zainteresowany lokalem:

  Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

  Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

  Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.