x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej

Inwestycja długoterminowa w przypadku nieruchomości zawsze daje dodatni wynik finansowy. Nawet kryzysy gospodarcze nie są w stanie odwrócić tego trendu - po okresie dekoniunktury rynek nieruchomości wraca do swojego tempa wzrostu. Krótkookresowe straty, jeżeli w ogóle nastąpią, będą uzależnione od rodzaju i lokalizacji posiadanej nieruchomości

Płynność lokali inwestycyjnych jest najwyższa w czasie rynkowej hossy, za to okresy dekoniunktury to najlepszy moment dla tych, którzy szukają okazji. To jedyny czas kiedy takowe się trafiają. Oczywiście cena wejścia w biznes nieruchomościowy jest nieporównywalnie wysoka z innymi elementami portfela inwestycyjnego, za to wynagradzana jest wysokimi stopami zwrotu.

Nieruchomości kupowane od dewelopera na początku realizacji inwestycji dają średnią premię w wysokości 15 proc. do czasu zakończenia budowy. To statystyka. Nieruchomości z rynku premium, szczególnie w okresie koniunktury, potrafią ten wynik podwoić. Dla przykładu – Tarasy Bałtyku, apartamenty zlokalizowane na gdańskim Przymorzu, w pierwszej linii zabudowy od morza, po roku od rozpoczęcia sprzedaży dają już właścicielom 14 proc. zysk z pierwotnej wartości...

 

Poniżej artykuł do pobrania.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.