Młyny Gdańskie laureatem plebiscytu „Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2022 roku” - zdjęcie główne

Młyny Gdańskie są kameralną, zaledwie dwuetapową inwestycją, mieszczącą się w sąsiedztwie historycznego centrum miasta. Bliskość Śródmieścia, jak i sprawny dojazd Obwodnicy Trójmiasta gwarantują mieszkańcom niezależność i komfort przemieszczania się.

Gdańska inwestycja powstała w miejscu wyjątkowym, charakteryzującym się niebywałą historią. Na szczególną uwagę zasługuje młyn inspirowany średniowiecznym Wielkim Młynem oraz ceglana zabudowa. Młyny Gdańskie zachwycają nie tylko wyjątkową architekturą, ale również przemyślanymi i spójnymi terenami zielonymi nawiązującymi do istniejących tam licznych sadów wiśniowych oraz okolicznych winnic.

To ogromna radość, gdy inwestycja Allconu drugi rok z rzędu znajduje się na podium. Ubiegłoroczny plebiscyt, dzięki 2183 głosom, zapewnił zwycięstwo Tarasom Bałtyku, zlokalizowanym w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Młyny Gdańskie zdobyły o 391 głosów więcej, plasując się tym samym w ścisłej czołówce. 

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i uznanie Młynów Gdańskich oraz za każdy z 2574 oddanych głosów. Ogromne podziękowania należą się również wszystkim osobom zaangażowanym w projekt oraz realizację: Pracownikom ALLCON, Zespołowi B1 Architekci, None Studia oraz RS Architektura Krajobrazu.

W ofercie zostały już ostatnie apartamenty gotowe do odbioru oraz apartamenty z terminem odbioru w czerwcu 2023. Aktualna oferta znajduje się TUTAJ