Indywidualna prezentacja mieszkań z planowanym odbiorem w 2022 roku - zdjęcie główne

Jeszcze w tym roku zostaną oddane do użytku mieszkania z I etapu na osiedlu LINEA w Gdańsku oraz całość inwestycji Sceneria Parkowa w Gdyni.

LINEA – pierwsze mieszkania z planowanym odbiorem w grudniu

Osiedle LINEA, usytuowane na styku Moreny i Jasienia, oferuje znacznie więcej niż mieszkania. Przyszli mieszkańcy inwestycji docenią bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych, z których sprawnie można dojechać do Wrzeszcza czy centrum Gdańska. Niedaleko znajdują się centra handlowe, przychodnie, szkoły, restauracje i siłownie. Lokale usługowe na terenie osiedla dodatkowo podniosą komfort codziennego życia. Starannie zaprojektowane przestrzenie zielone, w tym teren „Dolina Potoku” o powierzchni ponad 7 000 m2, będą doskonałymi  miejscami na piknik, spacer z psem czy spotkania ze znajomymi.

Obecnie trwają prace związane m.in. z zagospodarowaniem terenu zewnętrznego oraz prace wykończeniowe części wspólnych w budynku F.

W ofercie zostały 3 ostatnie mieszkania z planowanym terminem odbioru w grudniu 2022 r. Zachęcamy do obejrzenia kroniki budowy. Już teraz można zapisać się na indywidualną prezentację tych mieszkań, wypełniając formularz na stronie lub poprzez kontakt telefoniczny (782 820 807 / 605 053 198) lub mailowy (gdansk@allcon.pl).

Sceneria Parkowa – inwestycja gotowa jesienią

Prace wykończeniowe trwają również w Scenerii Parkowej, zlokalizowanej przy ul. Parkowej w Gdyni. Części wspólne są już niemal gotowe, podobnie jak zagospodarowanie terenu zewnętrznego. Elegancka architektura, wysokiej jakości materiały, przemyślana obecność zieleni czy nieszablonowe podejście do wykończenia wnętrz hali garażowej, to tylko niektóre z wyróżników inwestycji, które warto zobaczyć.

Sceneria Parkowa to jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji mieszkaniowych w tej części miasta. Podróż samochodem do centrum Gdyni oraz do Sopotu zajmuje niecałe 10 minut. W dzielnicy kursują autobusy i trolejbusy. Bliskość SKM (Szybkiej Kolei Miejskiej) oraz PKM (Pomorskiej Kolei Metropolitarnej) dodatkowo ułatwiają sprawny dojazd w niemal każdą część Trójmiasta.

W ofercie zostało 5 ostatnich mieszkań z terminem odbioru jesienią 2022 roku. Zachęcamy do obejrzenia kroniki budowy oraz do umówienia spotkania na terenie Scenerii Parkowej poprzez formularz na stronie, kontakt telefoniczny (665 051 839 / 605 557 748) lub mailowy (gdynia@allcon.pl).

 

Pełna oferta inwestycji Sceneria Parkowa znajduje się TUTAJ.
Pełna oferta inwestycji LINEA znajduje się TUTAJ.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.