Linea – przedostatni etap wkrótce w sprzedaży - zdjęcie główne

Linea powstaje w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury Moreny i Jasienia. W okolicy znajdują się m.in. sklepy, restauracje, apteki i siłownia. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych, boiska sportowego oraz placów zabaw.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o integracji i dobrej atmosferze sąsiedzkiej. Poza lokalami usługowymi, twórcy zaplanowali m.in. zielone dziedzińce przy wejściach do budynków oraz atrakcyjne tereny rekreacyjne. Dużym atutem Linei jest Dolina Potoku, czyli ok 7000 m2 zielonej przestrzeni do odpoczynku oraz aktywności na świeżym powietrzu dla wszystkich pokoleń.

Lokalizacja inwestycji przy alei Pawła Adamowicza gwarantuje szybkie połączenie z Gdańskiem Głównym, Wrzeszczem i innymi dzielnicami oraz Obwodnicą Trójmiasta. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki: autobusowy, tramwajowy oraz stacje Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (PKM): Jasień i Brętowo.

W ramach nowego, czteropiętrowego budynku powstanie 55 mieszkań, o metrażu od 41 do 93 m2. W ofercie znajdą się lokale od 2 do 4 pokoi z balkonami lub przestronnymi ogródkami. Mieszkania będą gotowe do odbioru w IV kwartale 2025 roku.

Na przedsprzedaż przedostatniego budynku można zapisać się TUTAJ.