APARTAMETY INWESTYCYJNE - NOWY PRODUKT NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI - zdjęcie główne

Epidemia korona wirusa zmieniła plany urlopowe Polaków. Większość z nas zrezygnowała w tym roku z wyjazdów za granicę wybierając pobyt w kraju. Dane z portali rezerwacyjnych w nadmorskim Pucku pokazywały na dwa tygodnie przed wybranym terminem obłożenie wyniszące 85%. Poziom minimalnie niższy niż przed rokiem. Czy warto więc inwestować w apartamenty na wynajem? Jakie lokale wybierać?

Najpopularniejsze wakacyjne regiony w Polsce to tereny nadmorskie, górskie i Mazury. W skali kraju największą popularnością cieszą się miejscowości nad Bałtykiem. Przykładowo w Kołobrzegu roczne obłożenie wynosi 63% a w Zakopanym 37%. Apartamenty w miejscowościach takich, jak Puck czy wspomniany Kołobrzeg zarabiają przez cały rok, w porównaniu do małych kurortów na Półwyspie Helskim z infrastrukturą czynną jedynie w sezonie. Samorządy nadmorskich miast, widząc potencjał lokalizacji, coraz częściej...

Poniżej cały artykuł do pobrania.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.