NEXO Apartamenty na Klifie - gotowe na lato - zdjęcie główne

Osiedle NEXO Apartamenty na Klifie jest zlokalizowane w Pucku, tuż przy Parku im. F. Nowowiejskiego, nad samym brzegiem Zatoki Puckiej, zaledwie 50m od morza i plaży. Każdego roku miejsce to przyciąga do siebie miłośników sportów wodnych dzięki bezkonkurencyjnym warunkom do uprawiania żeglarstwa, kite- oraz windsurfingu. Przy NEXO swój początek mają najbardziej malownicze szlaki rowerowe w Polsce. Blisko 45 kilometrów trasy wzdłuż wybrzeża biegnie przez: Puck, Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę, aż po Hel. Dzięki bliskiej odległości do Trójmiasta NEXO jest bardzo atrakcyjną inwestycją na tutejszym runku nieruchomości.

Mimo swojej okazałości NEXO pozostaje osiedlem kameralnym i przyjaznym mieszkańcom. Stonowana, estetycznie architektura otoczona przez kojącą zieleń i sprawiają, że NEXO jest wymarzonym domem i miejscem wypoczynku niezależnie od pory roku. Obecnie w ofercie znajdują się apartamenty gotowe od zaraz jak i z terminem odbioru już w maju tego roku. W czterech kameralnych budynkach można znaleźć lokale 2 - 4 pokojowe o metrażach od 39,5 do 69,5 mkw. W sprawie poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży mieszkań w Gdyni.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.