NEXO - APARTAMENTY NA KLIFIE JUŻ W MAJU GOTOWE DO ODBIORU - zdjęcie główne

Osiedle NEXO Apartamenty na Klifie jest zlokalizowane w Pucku zaledwie 50 m od brzegu Zatoki Puckiej i plaży, tuż przy miejskim parku im F. Nowowiejskiego. Atrakcyjne położenie osiedla gwarantuje wyciszenie i regeneracje sił podczas długich spacerów klifowym parkiem oraz rowerowych wypadów licznymi ścieżkami wzdłuż brzegu zatoki. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z dodatkowych udogodnień na terenie inwestycji w postaci boiska plażowego oraz zielonej przestrzeni wspólnej, wyposażonej w leżaki, hamaki i trampoliny.

NEXO oferuje apartamenty z widokiem na Zatokę Pucką o powierzchni od 39,5 do 69,5 m2 z dużymi ogródkami do 172 m2, z balkonami lub z tarasami do 26 m2. W trosce poczucie bezpieczeństwa mieszkańców osiedle NEXO zostało ogrodzone i wyposażone w kontrolę dostępu. Odbioru gotowych apartamentów zostały zaplanowane na maj tego roku.

Wiosną dla wybranych i nadal dostępnych w ofercie apartamentów NEXO zostały przygotowane filmy prezentujące architetkurę osiedla, standardy wykończenia część wspólnych oraz najbliższego otoczenie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.