Nowa atrakcja dla najmłodszych w Pucku - plac zabaw, który powstał tuż przy inwestycji NEXO Apartamenty na Klifie - zdjęcie główne

W piątek, 28 czerwca w obecności Burmistrz Pucka – Hanny Pruchniewskiej oraz przedstawiciela inwestora – Piotra Tarkowskiego, został oddany do użytku nowy plac zabaw.

Atrakcja znajduje się w Parku Feliksa Nowowiejskiego. Została ona zrealizowana ze środków dewelopera Allcon Osiedla przy współpracy z Miastem Puck. Plac zabaw nawiązuje do nadmorskiego charakteru Pucka, całość przypomina kolorową, bajkową łódź. Warto zatrzymać się przy nim w czasie rodzinnego spaceru w parku. Najmłodsi z pewnością docenią m.in. huśtawkę przypominającą bocianie gniazdo, bujak w kształcie statku czy barwną zjeżdżalnię. Sponsorem i wykonawcą projektu jest deweloper Allcon Osiedla z Trójmiasta, spółka odpowiedzialna za inwestycję NEXO Apartamenty na Klifie.

To nowe, prestiżowe osiedle, które znajduje się w sąsiedztwie wspomnianego placu zabaw. - Puck to piękne i ciekawe miasto. – mówi Piotr Tarkowski, Dyrektor Sprzedaży Allcon Osiedla - Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do budowania jego pozytywnego wizerunku i zrobić coś dla mieszkańców.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.