Nowa Dąbrowa – ważny etap budowy osiedla zakończony - zdjęcie główne

Osiedle Nowa Dąbrowa zostało zaplanowane jako samowystarczalny kompleks z własnymi sklepami, usługami, punktem medycznym oraz żłobkiem lub przedszkolem. Projekt obejmuje także wewnętrzną ulicę, która połączy wszystkie etapy osiedla i zostanie skorelowana z układem drogowym miasta Gdynia.

Jako deweloper znany z wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań, ALLCON stawia na wygodę i funkcjonalność mieszkań. Elementy, na które zwrócono szczególną uwagę przy projektowaniu Nowej Dąbrowy, to akustyka i komfort termiczny. Zastosowano trzyszybowe przeszklenia w oknach, co zapewnia lepszą izolację akustyczną, a budowa ścian działowych z płyt ORTH pozwoliła uzyskać większą przestrzeń użytkową przy zachowaniu dobrej akustyki.

Ważnym atutem osiedla będzie bliskość natury. Nowa Dąbrowa aż z trzech stron jest otoczona lasem. ALLCON stara się chronić ten walor, dbając o nienaruszalność lasu i dosadzając nowe drzewa na terenie przyszłego placu rekreacyjnego.

Pierwsi mieszkańcy Nowej Dąbrowy będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań już w IV kwartale 2024 roku. Projekt ten stanowi kolejną wizytówkę Grupy ALLCON, znanej z wysokiej jakości i nowatorskich podejść do inwestycji, takich jak Tarasy Bałtyku, Atrium Oliva, Młyny Gdańskie czy nadmorskie apartamenty NEXO w Pucku.

Aktualna oferta mieszkań w inwestycji Nowa Dąbrowa jest dostępna TUTAJ