Mieszkania na osiedlu LINEA gotowe do odbioru - zdjęcie główne

Inwestycja LINEA, dzięki wyjątkowemu położeniu, na styku dwóch dzielnic Moreny i Jasienia zapewnia mieszkańcom dostęp do rozwiniętej sieci komunikacyjnej, jak również bogatej infrastruktury. Tak wyjątkowe położenie umożliwia komfortowy dojazd zarówno do centrum Gdańska, jak i Obwodnicy Trójmiasta. Dodatkowym atutem położenia osiedla jest bliskość licznych ścieżek rowerowych. Zlokalizowany w niedalekiej odległości Trójmiejski Park Krajobrazowy jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich amatorów aktywności na świeżym powietrzu. Liczne szlaki turystyczne oraz atrakcyjne krajoznawczo tereny zachęcają do wędrówek, nordic walking i biegania.

Na terenie osiedla zaplanowany został również teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2. Jest to idealne miejsce do organizowania rodzinnych pikników, zabaw terenowych czy też długich spacerów z psem. Będzie to miejsce łączące potrzeby zarówno osób dorosłych, jak i tych najmłodszych mieszkańców osiedla LINEA.

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców na parterach budynków zaplanowane zostały lokale usługowe, będące przestrzenią do sąsiedzkiej integracji, jak również miejscem zaspokajania potrzeb codziennego życia. Dodatkowo na terenie osiedlowym zaprojektowano infrastrukturę zachęcającą do spotkań, do której możemy zaliczyć liczne skwerki czy ławki.

Aktualna oferta dostępnych mieszkań znajduje się TUTAJ.