Puck to miasto o rosnącym potencjale inwestycyjno-turystycznym. Podpisano umowę na rozbudowę portu - zdjęcie główne

Ważna inwestycja w Pucku coraz bliżej realizacji. We wtorek, 3 sierpnia br. została podpisana umowa z wykonawcą robót budowlanych dla zadania „Rozbudowa i przebudowa portu w Pucku dla umożliwienia rozwoju jego funkcji rybackich, turystycznych, żeglarskich (Etap I).” W wydarzeniu wziął udział marszałek Mieczysław Struk i władze miasta. 

Umowa opiewa na kwotę 32 810 393,20 zł brutto. Inwestycja docelowo będzie się składać z kilku etapów. W zakres prac wchodzą budowa części falochronu północnego, a także budowa stałego pomostu połączeniowego o długości 180 metrów wraz z trzema pomostami pływającymi dla jachtów. W efekcie, oprócz już istniejących, powstanie blisko 100 miejsc do cumowania dla jachtów i białej floty. Żeglarze zyskają marinę na blisko 100 jednostek.

INWESTYCYJNY POTENCJAŁ PUCKA

Dynamiczny rozwój Pucka w ostatnich latach sprawia, że miasto z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. To środek inwestycyjno-turystyczny, w którym można zarabiać przez cały rok – nie tylko w sezonie. Lokale położone tuż przy zejściu na piaszczystą plażę mogą stać się doskonałą bazą wypadową lub cennym aktywem w portfelu inwestorów. 

Już wkrótce ruszy sprzedaż nowego etapu NEXO Apartamenty Inwestycyjne. Lokale położone są tuż przy zejściu na piaszczystą, pucką plażę.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.