Tarasy Bałtyku Gdańsk Przymorze

Na styku morza i miasta, w gdańskiej dzielnicy Przymorze, powstaje prestiżowa inwestycja Tarasy Bałtyku. Budynek o dynamicznej bryle to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesną architekturę oraz wysoką jakość życia. Z wnętrz apartamentów oraz okazałych tarasów rozpościerać się będzie zachwycający widok na korony drzew największego, nadmorskiego parku w Trójmieście oraz falujące w oddali morze.

1 / 20

Tarasy Baltyku Gdańsk Allcon Apartamnety nad morzem

2 / 20

Gdańsk

Ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (dawniej DĄBROWSZCZAKÓW)

3 / 20

WHERE THE CITY MEETS THE SEA

4 / 20

Bezpośrednio przy największym nadmorskim parku w Trójmieście

5 / 20

Lokale usługowe i gastronomiczne

6 / 20

Sala klubowa do dyspozycji mieszkańców Tarasów Bałtyku

7 / 20

Nowoczesna wizytówka miasta

8 / 20

Prywatne, zielone patio

9 / 20

PRESTIŻOWA STREFA WEJŚCIA

10 / 20

Reprezentacyjne lobby

11 / 20

Apartamenty z panoramicznym widokiem "one million dolar view"

12 / 20

Widokowe balkony i tarasy

13 / 20

Prywatny klub fitness

14 / 20

Nowoczesne miejsce z siłownią sauną oraz salą klubową

15 / 20

Patio dostępne dla mieszkańców

16 / 20

Drewniane siedziska w formie obręczy oraz spiralne schody wyłożone drewnem

17 / 20

Miejsce spotkań na antresoli

18 / 20

Przeszklone windy z panoramicznym widokiem

19 / 20

Strefa odpoczynku dla mieszkańców

INWESTYCJA NAGRODZONA W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE EUROPEAN PROPERTY AWARDS

TYLKO W TARASACH BAŁTYKU

NA STYKU MORZA I MIASTA

Tarasy Bałtyku zapraszają do spojrzenia na Gdańsk z nowej perspektywy, pozwalają objąć wzrokiem zarówno linię morskiego horyzontu, jak i malownicze wzgórza morenowe.

Architektura Tarasów Bałtyku jest równie intrygująca jak panorama rozciągająca się z jego okien. Nowoczesna, dynamiczna bryła skrywa wysmakowane wnętrza wzbogacone o liczne udogodnienia, takie jak prywatne patio, sala fitness, sala klubowa czy lokale usługowe.

European Property Awards 2019-2020

Apartamentowiec Tarasy Bałtyku zdobył nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach prestiżowego European Property Awards 2019-2020. Podczas gali wręczania nagród w Londynie otrzymał również nagrodę FIVE STAR.

Międzynarodowe jury składające się z 80 ekspertów doceniło flagową inwestycję Allconu. Tym samym Tarasy Bałtyku znalazły się wśród najlepszych inwestycji w Europie. To najwyższe wyróżnienie w tej kategorii i znak perfekcji dla międzynarodowej branży nieruchomości i architektury.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Bezpośrednie sąsiedztwo Tarasów Bałtyku ma wiele do zaoferowania. Rozległy Park Reagana, nadmorskie tereny wyposażone w ścieżki rowerowe, trasy joggingowe, czy atrakcyjne place zabaw.

Zaledwie kilkunastominutowa przejażdżka rowerem wzdłuż morza pozwala odwiedzić słynne molo w Sopocie, bądź gdańską starówkę.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się również najważniejsze centra biznesowe i handlowe Trójmiasta, Stadion Energa, hala Ergo Arena, sopocki hipodrom, korty tenisowe, marina, klub żeglarski.

SZEROKA PERSPEKTYWA

Z każdej kondygnacji Tarasów Bałtyku roztacza się niepowtarzalny widok. To swoiste zaproszenie do podziwiania nadmorskiego pejzażu oraz tętniącej życiem miejskiej panoramy na tle morenowych wzgórz.

Każdy taras, balkon, czy loggia usytuowany od wewnętrznej strony budynku zapewnia widok na patio. W ciągu dnia tonie ono w przepięknej zieleni, natomiast wieczorem uroku nadaje mu iluminacja świetlna.

ARCHITEKTURA LUKSUSU

Bryła Tarasów Bałtyku to dynamiczna, odważna a przede wszystkim nowoczesna architektura, doskonale wpisująca się w rytm życia mieszkańców Przymorza.

Strefa wejściowa to natomiast prestiżowa wizytówka inwestycji, w której dominują szlachetne materiały wykończeniowe. Pośród naturalnego drewna i kamienia wzrok przyciąga sztuka i specjalnie zaprojektowane elementy aranżacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Joanna Parol

Doradca ds. Sprzedaży

+48 782 820 807

Wyślij wiadomość

Justyna Bielicka

Doradca ds. Sprzedaży

+48 665 051 839

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.