x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej
ALLCON - DEWELOPER 2018 ROKU - zdjęcie główne

Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się w raporcie "Deweloper Roku 2018" opracowanym przez tygodnik Gazeta Finansowa oraz miesięczniki Gentleman i Home&Market. Raport od wielu lat cieszy się uznaniem branży deweloperskiej i czytelników. Zespół redakcyjny trzech pism wyróżnił najbardziej atrakcyjne inwestycje i godne zaufania firmy deweloperskie w Polsce.

W tegorocznym Raporcie można m.in. przeczytać, że "Allcon to jeden z najbardziej doświadczonych i znanych deweloperów w Trójmieście. Na rynku istnieje od 1990 roku. Wypracowany przez lata model współpracy z klientami, oparty na wiedzy, rzetelności i sprawnym doradztwie, pozwala firmie spełniać oczekiwania zarówno wytrawnych inwestorów, jak i osób poszukujących pierwszego mieszkania. Allcon Osiedla tworzy wyjątkowe, nadmorskie projekty, idealnie wpisujące się w charakter otoczenia."

Raport znjaduję się na stronie gf24.pl

Pliki do pobrania

deweloper_roku_2018_8959c.pdf

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.