MŁYNY GDAŃSKIE - Jak powstają modne dzielnice miasta? Nowa inwestycja premium w Gdańsku - zdjęcie główne

Wzrost liczby zamożnych Polaków napędza rynek prestiżowych nieruchomości. Rosną też wymagania klientów. Coraz częściej zwracają oni uwagę nie tylko na lokalizację i standard wykończenia, ale też markę i wyjątkowość inwestycji. Nawiązania do historii, artystyczne elementy, oryginalnie zaaranżowane części wspólne – to składowe, które budują niepowtarzalne i komfortowe miejsce do życia. Co więcej, rynek apartamentów rozwija się już nie tylko w najdroższych, śródmiejskich dzielnicach gdzie zaczyna brakować działek. Deweloperzy coraz częściej podejmują się rewitalizacji sąsiednich dzielnic i wprowadzają ofertę premium do innych, atrakcyjnych lokalizacji z potencjałem, budując nowe modne dzielnice miasta. W Gdańsku powstaje właśnie inwestycja doskonale wpisująca się w ten trend.

Luksusowe Trójmiasto

Zgodnie z raportem JLL Polska, Trójmiasto jest czwartym największym w Polsce rynkiem mieszkaniowym, z liczbą 8,5 tys. sprzedawanych mieszkań rocznie. Dynamiczny rozwój metropolii i jej infrastruktury, całoroczny dostęp do nadmorskiej natury, pełen wachlarz atrakcji kulturalnych i sportowych oraz nowoczesne centrum biznesowe Gdańska ściągają nad morze kupujących z całej Polski. Rośnie też popyt...

Poniżej cały artykuł do pobrania.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.