Zakończyliśmy sprzedaż inwestycji Młyny Gdańskie - zdjęcie główne

Młyny Gdańskie zostały z szacunkiem wkomponowane w krajobraz urokliwej dzielnicy Siedlce. Przypomnijmy, że projekt inwestycji, autorstwa pracowni B1 Architekci, inspirowany był historią dzielnicy, znanej z młynów, sadów i winnic. Fasada budynków nawiązuje do pobliskiej, ceglanej zabudowy i tworzy harmonijną całość ze skąpanym w zieleni dziedzińcem.

Realizacja inwestycji na kaskadowym terenie, który wymagał umocnienia była wyzwaniem dla projektantów i inżynierów budowy. Ambitny projekt Młynów Gdańskich i brak kompromisów w kwestii jakości zostały docenione przez jury ogólnopolskiego konkursu Budowa Roku. Apartamenty zostały także laureatem plebiscytu Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa portalu Trojmiasto.pl

- Realizacja tak wymagającego projektu jak Młyny Gdańskie to dowód wysokiego poziomu i doświadczenia naszego zespołu inżynierskiego. Bardzo się cieszymy, że zarówno klienci, jak i eksperci z branży docenili najwyższą jakość tej inwestycji, bo każdy z nas włożył w to przedsięwzięcie nie tylko wiedzę, ale też serce. Jesteśmy pewni, że mieszkania w Młynach Gdańskich są i będą powodem do dumy dla ich właścicieli – mówi Łukasz Śledź Dyrektor Działu Przygotowania i Realizacji Inwestycji w spółce deweloperskiej.

Na dziedzińcu wyznaczono trzy place o zróżnicowanym charakterze. Mieszkańcy mogą odpoczywać na ławkach wśród traw, krzewów i wiśni, nawiązujących do dawnych sadów, delektując się przy tym kojącym szumem wody. Nieco wyżej zaplanowano strefę, z której rozpościera się widok na skąpane w zieleni osiedle. Trzeci plac to serce inwestycji z artystyczną instalacją koła młyńskiego i wejściem do strefy klubowo-rekreacyjnej. Jej eleganckie wnętrza sprzyjają rodzinnym i przyjacielskim spotkaniom, z rozgrywkami przy stole bilardowym. Świetnie wyposażona strefa fitness z saunami, pozwala z kolei zadbać o dobrą kondycję i samopoczucie, niezależnie od pory roku.

- Sukces sprzedażowy Młynów Gdańskich to efekt świetnej pracy wszystkich zespołów ALLCONu: od inżynierów i projektantów po doradców klienta, którzy doskonale znają nie tylko rynek, ale też potrzeby osób odwiedzających nasze salony. Stworzyli oni jedną z najlepszych ofert mieszkaniowych w Trójmieście. Ich profesjonalizm, wiedza i wsparcie zostały docenione przez klientów ALLCONu, którzy dziś są właścicielami mieszkań w Młynach Gdańskich. – dodaje Marta Drozd – Piekarska Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży w spółce deweloperskiej.

Nabywcom Młynów Gdańskich dziękujemy za zaufanie i gratulujemy dobrego wyboru. Osobom, które są zainteresowane mieszkaniem w Gdańsku polecamy inwestycje takie jak: Atrium Oliva, SeaHall oraz LINEA i Domy LINEA.