Podsumowanie 2022 roku - zdjęcie główne

Miniony rok był intensywnym czasem dla całej grupy ALLCON. Mnogość projektów, różnorodność produktowa, jak również rozproszone lokalizacyjnie inwestycje były wyzwaniem i inspiracją do kolejnych działań. Nasze projekty zostały docenione zarówno lokalnie, jak i na arenie międzynarodowej.

Poniżej przedstawiamy listę wybranych, niezwykle ważnych wydarzeń, które mieliśmy szansę świętować w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 

  1. Zwycięstwo Tarasów Bałtyku w plebiscycie "Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa 2021 roku" (na portalu trojmiasto.pl). 
  2. Zwycięstwo Młynów Gdańskich w plebiscycie "Najlepsza Inwestycja Roku 2021 w Trójmieście" (na portalu obido.pl). 
  3. Otrzymanie międzynarodowego, ekologicznego certyfikatu BREEAM z oceną very good dla inwestycji Atrium Oliva.
  4. Zwycięstwo Atrium Oliva w prestiżowym konkursie European Property Awards 2022-2023 i otrzymanie dodatkowej nagrody FIVE STAR (najlepsza inwestycja mieszkaniowa w swojej kategorii w Polsce). 
  5. Otrzymanie "Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej", potwierdzającego bardzo dobrą kondycję finansową firmy i świadczącego o wysokim poziomie rentowności i płynności finansowej firmy ALLCON. 
  6. Otrzymanie przez ALLCON Budownictwo prestiżowej nagrody "Diament miesięcznika Forbes 2022". 
  7. Otrzymanie przez ALLCON Budownictwo prestiżowej nagrody "Budowa Roku 2021" za realizację Centrum Logistycznego Porta KMI Poland w Nidzicy. 

W 2023 roku czeka nas wiele projektów i efektownych zmian, których nie możemy się doczekać.