x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej
Kamienice Malczewskiego 2 - najnowszy artykuł w Newsweeku

Mieszkanie w wielkich przedsięwzięciach jak Młode Miasto, inwestycjach na Wyspie Spichrzów, nad Motławą, na Starym czy Głównym Mieście są synonimem prestiżu i wygody, ale nie żyje się tu łatwo. Skala apartamentów na wynajem - szczególnie ten weekendowy - spowodowała, że w Śródmieściu mieszka coraz mniej gdańszczan.

Głównym utrudnieniem jest są­siadowanie z lokalami, gdzie odbywają się imprezy. Mało przestrzeni zielonej, wysokie ceny i tłumy turystów za oknem to kolej­ne czynniki, które zniechęcają do mieszka­nia tu na stałe. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala żyć blisko Śródmieścia, a przy tym cieszyć się kameralnością i spokojem Kamienice Malczewskiego 2. Mieszkanie w Śródmieściu Gdańska zawsze oznaczało życie w wyjątkowym, klimatycznym otoczeniu. Obecnie przechodzi ono dynamiczne zmiany...

Poniżej cały artykuł do pobrania.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.