NADMORSKIE APARTAMENTY Z WYKOŃCZENIEM W CENIE - zdjęcie główne

Lokale inwestycyjne - dla kogo?

Ceny nieruchomości od lat pną się w górę, a to zachęca do zainwestowania w kupno lokalu pod wynajem. Na taki krok decyduje się coraz więcej osób, które wiedzą, że jest to korzystna lokata kapitału, dająca również możliwość wypoczynku o każdej porze roku. Apartamenty inwestycyjne są idealną propozycją dla osób, które dysponują nadwyżką gotówki. To także dobry sposób na zainwestowanie swoich oszczędności.  

Czym jest standard inwestycyjny?

Standard inwestycyjny jest rozszerzeniem oferty standardu deweloperskiego.  Zawiera m.in. wykończenie łazienki, malowanie ścian czy instalację zabudowy kuchennej z AGD. Zakup wykończonego lokalu umożliwia nabywcom szybki jego wynajem. To wygoda i oszczędność czasu klientów. 

W cenie lokalu w NEXO Apartamenty Inwestycyjne zawarte jest wykończenie łazienki, kuchnia z zabudową AGD, położenie posadzek (panele o podwyższonej odporności), malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych i opraw oświetleniowych. Przed zakupem apartamentu inwestycyjnego, istnieje możliwość umówienia wizyty na terenie inwestycji w Pucku i prezentacji już gotowych apartamentów w standardzie inwestycyjnym. 

Gdzie kupić apartament inwestycyjny?

Kupno apartamentów inwestycyjnych najczęściej łączy się z chęcią wynajmu lokali, by móc jak najszybciej czerpać z nich zyski. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej lokalizacji, zapewaniającej przychody z najmu o każdej porze roku.  

NEXO Apartamenty Inwestycyjne w Pucku usytuowane są 50 metrów od piaszczystej plaży i 10 metrów od nadmorskiego parku. Z kompleksu NEXO dojdziemy w kilka minut spacerem do mariny i centrum Pucka, który jest miasteczkiem całorocznym o rosnącym potencjale turystyczno-inwestycyjnym

Właściciel NEXO Apartamentów Inwestycyjnych sam może zdecydować ile czasu chce wypoczywać w swoim nadmorskim apartamencie, a ile dni w roku przeznaczyć na wynajem. Inwestycja jest wyposażona w recepcję prowadzoną przez podmiot, z którego usług będzie można skorzystać w zakresie pośrednictwa i zarządzania procesem wynajmu. To idealna opcja dla osób, które nie mają czasu zajmować się procesem wynajmu. 

Rozpoczęła się sprzedaż ostatniego etapu inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne w Pucku.