NEXO Apartamenty Inwestycyjne - Najnowsza oferta już w sprzedaży - zdjęcie główne

Oferta lokali w naszej najnowszej inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne jest już w sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją realizowaną w Pucku, tuż przy nadmorskim parku i zalewie 50 m od brzegu morza.

Budowa NEXO Apartamenty Inwestycyjne rozpoczęła sią w lipcu i jest kontynuacją uznanej puckiej inwestycji ALLCON o nazwie NEXO. W jej pierwszej mieszkaniowej części NEXO Apartamenty na Klifie zostało już tylko 6 gotowych apartamentów. NEXO Apartamanty Inwestycyjne to kolejny projekt. Tym razem lokale inwestycyjne skierowane są do osób szukających bezpiecznej lokaty i ochrony kapitału. To wysokiej jakości inwestycja, która w najbliższych latach przyniesie satysfakcjonujące zyski.

Kompleks NEXO Apartamenty Inwestycyjne, został zlokalizowany tuż przy nadmorskim parku, zaledwie 50 metrów od brzegu morza. To miejsce przez cały rok przyciąga turystów szukających noclegu w bezpośrednim sąsiedztwie morza i zieleni. Stąd w zaledwie 7 minut, można spacerem dotrzeć do puckiej mariny oraz do nadmorskich kawiarni i restauracji czynnych przez cały rok. Tren osiedlowy zostanie wyposażony w dodatkowe udogodnienia, które uatrakcyjnią ofertę niezależnie od pory roku i warunków pogodowych.

W pierwszym etapie inwestycji (budynki EF) - właśnie wprowadzonej do sprzedaży - znajdzie się między innymi strefa saun, pomieszczenie na rowery i sprzęt wodny, podziemna hala garażowa. Teren osiedlowy zostanie również wyposażony w zadaszoną przestrzeń ze stolikami oraz hamakami na trawie, siłownię na świeżym powietrzu, stół do ping-ponga, trampoliny dla dzieci oraz liczne ławki i stojaki rowerowe.

W ofercie NEXO Apartamenty Inwestycyjne znajdują się lokale: 1-, 2 i 3-pokojowe o powierzchni od 26,3 do 65,6 mkw z przestronnymi balkonami, tarasami, a także ogródkami do 130 mkw. Właściciele apartamentów sami będą mogli zdecydować, kiedy i jak długo chcą tu wypoczywać, a ile dni w roku przeznaczyć na wynajem. Najmem lokalu można zarządzać samodzielnie lub skorzystać z usług rekomendowanego operatora, który zajmie się obsługą w imieniu właścicieli oraz będzie posiadał recepcję na terenie obiektu. Wszystkie apartamenty zostaną wykończone w standardzie inwestycyjny, lub w standardzie "pod klucz".

Termin odbioru lokali: w standardzie inwestycyjnym 31.05.2021, a w standardzie "pod klucz" 30.06.2021.

W celu zapoznania się z najnowszą ofertą NEXO Apartamenty Inwestycyjne zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży ALLCON w Gdyni.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.