Zakończenie sprzedaży mieszkań w inwestycji Kamienice Malczewskiego 2 - zdjęcie główne

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Kamienice Malczewskiego na gdańskich Siedlcach. 

Kamienice Malczewskiego 2 to kameralne osiedle, na które składa się 9 budynków dwu- i trzypiętrowych, w których zaprojektowano od 12 do 14 mieszkań. Na terenie osiedla znajduje się też 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Obecnie w ofercie pozostały ostatnie domy gotowe do odbioru

Kamienice Malczewskiego 2 to osiedle, które wyróżnia elegancka architektura, kameralność oraz doskonała lokalizacja. Inwestycja zostały laureatem plebiscytu Trojmiasto.pl na "Najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018 roku" oraz na "Najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2019 roku". 

Bliskość miejskiej infrastruktury, szkół, przedszkoli oraz przychodni pozwala mieszkańcom oszczędzać czas oraz umożliwia częstsze korzystanie z rozrywek kulturalnych i sportowych Gdańska. Kilkanaście minut wystarczy aby dojść z Kamienic Malczewskiego 2 do Śródmieścia, galerii handlowych, biur, urzędów, teatru, restauracji czy kina.

 

Obecnie w tej lokalizacji (Gdańsk Siedlce) posiadamy w ofercie:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.