Jak dbamy o bezpieczeństwo Klientów podczas spotkań w Biurach Sprzedaży? - zdjęcie główne

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie biura sprzedaży ALLCON Osiedla zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia do przepływowej dezynfekcji powietrza.

Urządzenia do przepływowej dezynfekcji powietrza Mini Tower 55, które znajdują się w naszych biurach sprzedaży charakteryzuje duża wydajność. Moduł lamp UV-C, który się w nich znajduje oczyszcza powietrze za sprawą cyrkulacji przepływowej. Pozwala to na bezpieczną pracę blisko człowieka i nie stwarza zagrożenia dla otoczenia. Urządzenia w trybie oczyszczania powietrza mogą pracować przez 24 godziny na dobę.

Aby zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo, oprócz oczyszczaczy powietrza, cały czas stosujemy niezbędne środki ostrożności. Każde pomieszczenie jest dezynfekowane przed wizytą Klienta, nasi Doradcy noszą maseczki, są oddzieleni przesłoną plexi oraz jest zapewniona co najmniej 1,5 m odległość między Klientem a Doradcą. Zapewniamy Państwu na miejscu w biurze niezbędne środki bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki jednorazowe, płyn do dezynfekcji) oraz pełen komfort rozmów. 

Dodatkowo w siedzibie ALLCON, w biurach sprzedaży oraz na naszych budowach w każdy poniedziałek wykonywane są dla pracowników testy na obecność COVID-19. 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 do Biur Sprzedaży ALLCON w Gdyni Redłowie (ul. Łużycka 6A) oraz w Gdańsku: Zaspie (al. Jana Pawła II 3C) oraz Wrzeszczu (Al. Grunwaldzka 102/9). Biuro Sprzedaży Gdańsk Wrzeszcz czynne jest także w soboty w godzinach 10:00-14:00.

Możliwe jest również umówienia spotkania online z naszymi Doradcami w formie prostych w obsłudze i nie wymagających instalowania dodatkowego oprogramowania wideorozmów. Nasi Doradcy chętnie przeprowadzą Państwa przez ten proces. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie w celu umówienia połączenia z Doradcą lub spotkania w biurze sprzedaży. 

Cały czas możliwe jest również odwiedzenie naszych gotowych inwestycji:

 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania w biurze lub na terenie inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu: 

Biuro Gdańsk Wrzeszcz (inwestycje: Młyny GdańskieDomy Malczewskiego, LINEA, LINEA Domy

 

Biuro Gdańsk Zaspa (inwestycja: Tarasy Bałtyku)

 

Biuro Gdynia Redłowo (inwestycje: Sceneria ParkowaNEXO Apartamenty na Klifie, NEXO Apartamenty Inwestycyjne

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.