Nowe mieszkania w Gdańsku

Młyny Gdańskie

Zobacz więcej

Młyny Gdańskie - miejsce o wyjątkowym charakterze

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

Tarasy Bałtyku

Zobacz więcej

Tarasy Bałtyku - zdobywca prestiżowej nagrody European Property Awards 2019-2020

Apartamentowiec zlokalizowany pomiędzy zielenią Parku Reagana a nadmorskim brzegiem wnosi nową jakość w zabudowę mieszkaniową gdańskiego Przymorza. Odważna forma architektoniczna kryje w sobie wnętrza zaprojektowane w duchu wysmakowanej elegancji, wykończone wysokiej jakości materiałami. Na 12 piętrach znajdują się mieszkania o powierzchni od 43 m² do 163 m², do których przynależą okazałe balkony i tarasy sięgające nawet 77 m². Drugie piętro Tarasów Bałtyku otwiera przed mieszkańcami dostęp do prywatnego patio. Inwestycja została wyposażona w liczne udogodnienia, w tym salę fitness, saunę, salę klubową czy stanowiska ładowania samochodów elektrycznych.

Linea

Zobacz więcej

Nowoczesne osiedle na granicy Jasienia i Moreny już w sprzedaży

Lokalizacja jest mocnym atutem osiedla LINEA. Wyjątkowo gęsta sieć komunikacji w tej części Gdańska, łącząca się z całym miastem i aglomeracją, pozwala na oszczędność czasu i wygodne przemieszczanie się do pracy, szkoły, rodziny oraz znajomych. Aleja Pawła Adamowicza umożliwia sprawny dojazd do centrum Wrzeszcza, Gdańska Głównego oraz obwodnicy. Szybką komunikację zapewnia też bliskość przystanków tramwajowych (Stolema i Łabędzia) i autobusowych oraz dwóch stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (Jasień i Brętowo). W sąsiedztwie osiedla znajduje się też pełna infrastruktura – od galerii handlowych po przychodnie, szkoły, restauracje i siłownie.

LINEA Domy

Zobacz więcej

Nowe domy szeregowe na granicy Moreny i Jasienia

Domy LINEA powstają w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, jednak oferują tak pożądaną w dzisiejszym świecie prywatność i spokój. Do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego ogrodu czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia - dostępnego tuż za rogiem. W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał przestronny ogródek oraz jedno- lub dwustanowiskowy garaż.

Ilość oferowanych i oddawanych przez deweloperów mieszkań wyróżnia Gdańsk na trójmiejskim rynku nieruchomości. Obecnie największą popularnością cieszą się mieszkania na Morenie oraz Jasieniu. Dzielnice doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem, ogromną popularność zawdzięczają swojej lokalizacji oraz bliskości tramwaju, autobusu, PKMki oraz szybkiemu dojazdowi do obwodnicy Trójmiasta. Coraz więcej osób przeprowadza się również do dzielnic Piecki-Migowo i Jasień, ponieważ stąd szybko dostanie się do pracy, a po południu może wypocząć w ciszy i spokoju. Doskonale czują się tu też rodziny, które mają do dyspozycji nowoczesne place zabaw, boiska, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie, siłownie i sklepy.

Dzielnica Siedlce w Gdańsku cieszy się coraz większą popularnością wśród ludzi szukających lokalizacji blisko centrum miasta i jednocześnie pragnących zachować spokój, ciszę i prywatność. 2 km od Centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Jacka Malczewskiego powstają Młyny Gdańskie. To już kolejna inwestycja ALLCON, po Kamienicach Malczewskiego oraz Domach Marczewskiego w tej wyjątkowej lokalizacji.

Na styku morza i miasta, w gdańskiej dzielnicy Przymorze, powstaje prestiżowa inwestycja Tarasy Bałtyku. Apartamentowiec zdobył prestiżową nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach European Property Awards 2019-2020 oraz otrzymał nagrodę FIVE STAR. Lokalizacja Tarasów Bałtyku ma wiele do zaoferowania. Największy nadmorskie park w Trójmieście Park im. Ronalda Reagana, ścieżki rowerowe, liczne trasy joggingowe, czy atrakcyjne place zabaw. Zaledwie kilkunastominutowa przejażdżka rowerem wzdłuż brzegu morza pozwala odwiedzić słynne molo w Sopocie. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również najważniejsze centra biznesowe (Olivia Business Centre, Alchemia, Arkońska Business Park) i handlowe (Galeria Przymorze, Alfa Centrum) Trójmiasta, Stadion Gdańsk, hala Amber Expo i Ergo Arena, sopocki hipodrom, korty tenisowe, marina, klub żeglarski.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.