Nowe mieszkania w Gdańsku

Tarasy Bałtyku

Zobacz więcej

Tarasy Bałtyku - zdobywca prestiżowej nagrody European Property Awards 2019-2020

Apartamentowiec zlokalizowany pomiędzy zielenią Parku Reagana a nadmorskim brzegiem wniesie nową jakość w zabudowę mieszkaniową gdańskiego Przymorza. Odważna forma architektoniczna skryje w sobie wnętrza zaprojektowane w duchu wysmakowanej elegancji, wykończone wysokiej jakości materiałami. Na 12 piętrach znajdą się mieszkania o powierzchni od 43 m² do 163 m², do których przynależą okazałe balkony i tarasy sięgające nawet 77 m². Drugie piętro Tarasów Bałtyku otworzy przed mieszkańcami dostęp do prywatnego patio. Inwestycja zostanie wyposażona w liczne udogodnienia, w tym salę fitness, saunę, salę klubową czy stanowiska ładowania samochodów elektrycznych.

Linea

Zobacz więcej

Nowoczesne osiedle na granicy Jasienia i Moreny już w przedsprzedaży

Lokalizacja jest mocnym atutem osiedla LINEA. Wyjątkowo gęsta sieć komunikacji w tej części Gdańska, łącząca się z całym miastem i aglomeracją, pozwala na oszczędność czasu i wygodne przemieszczanie się do pracy, szkoły, rodziny oraz znajomych. Aleja Pawła Adamowicza umożliwia sprawny dojazd do centrum Wrzeszcza, Gdańska Głównego oraz obwodnicy. Szybką komunikację zapewnia też bliskość przystanków tramwajowych (Stolema i Łabędzia) i autobusowych oraz dwóch stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (Jasień i Brętowo). W sąsiedztwie osiedla znajduje się też pełna infrastruktura – od galerii handlowych po przychodnie, szkoły, restauracje i siłownie.

LINEA Domy

Zobacz więcej

Nowe domy szeregowe wkrótce w Gdańsku

Młyny Gdańskie

Zobacz więcej

Młyny Gdańskie - miejsce o wyjątkowym charakterze

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

Domy Malczewskiego

Zobacz więcej

Zaledwie 5 minut od centrum Gdańska, w cichej, spokojnej, willowej okolicy, przy ulicy Na Zboczu powstały Domy Malczewskiego.

Inwestycja usytuowana jest na słonecznym wzniesieniu, którego wysokość gwarantuje malowniczy widok na panoramę Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja pozwoli cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia w cichym i spokojnym miejscu, z dogodnym dostępem do pobliskiego centrum. Pobliska ulica Kartuska zapewnia szybki dojazd do wielkomiejskiej infrastruktury Gdańska: oświaty, ochrony zdrowia, kultury, sztuki, handlu oraz gastronomii. Domy Malczewskiego to idealna propozycja dla szukających własnego domu w sercu miasta. W ofercie pozostały 2 domy gotowe do odbioru.

Ilość oferowanych i oddawanych przez deweloperów mieszkań wyróżnia Gdańsk na trójmiejskim rynku nieruchomości. Obecnie największą popularnością cieszą się mieszkania na Morenie oraz Jasieniu. Dzielnice doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem, ogromną popularność zawdzięczają swojej lokalizacji oraz bliskości tramwaju, autobusu, PKMki oraz szybkiemu dojazdowi do obwodnicy Trójmiasta. Coraz więcej osób przeprowadza się również do dzielnic Piecki-Migowo i Jasień, ponieważ stąd szybko dostanie się do pracy, a po południu może wypocząć w ciszy i spokoju lub na "zielonej plaży" nieopodal osiedli Zielona Aleja i Domy Pod Koroną, która jest miejscem sąsiedzkich spotkań przy grillu. Doskonale czują się tu też rodziny, które mają do dyspozycji nowoczesne place zabaw, boisko, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie, siłownie i sklepy.

W pobliżu Centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy u zbiegu ulic Jacka Malczewskiego i Sołeckiej powstały Kamienice Malczewskiego 2. Inspiracją projektu była stylowa architektura kamienic, uwzględniająca urbanistykę miejsca i nowoczesne trendy. Ułatwiły one wkomponowanie inwestycji w dzielnicę bliską zabytkowego śródmieścia Gdańska tak, by spełnić oczekiwania mieszkańców i wymogi architektoniczne tej atrakcyjnej lokalizacji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.