Nowe mieszkania w Gdańsku

Młyny Gdańskie

Zobacz więcej

Młyny Gdańskie - miejsce o wyjątkowym charakterze

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

Linea

Zobacz więcej

Nowoczesne osiedle na granicy Jasienia i Moreny już w przedsprzedaży

Lokalizacja jest mocnym atutem osiedla LINEA. Wyjątkowo gęsta sieć komunikacji w tej części Gdańska, łącząca się z całym miastem i aglomeracją, pozwala na oszczędność czasu i wygodne przemieszczanie się do pracy, szkoły, rodziny oraz znajomych. Aleja Pawła Adamowicza umożliwia sprawny dojazd do centrum Wrzeszcza, Gdańska Głównego oraz obwodnicy. Szybką komunikację zapewnia też bliskość przystanków tramwajowych (Stolema i Łabędzia) i autobusowych oraz dwóch stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (Jasień i Brętowo). W sąsiedztwie osiedla znajduje się też pełna infrastruktura – od galerii handlowych po przychodnie, szkoły, restauracje i siłownie.

Tarasy Bałtyku

Zobacz więcej

Tarasy Bałtyku - zdobywca prestiżowej nagrody European Property Awards 2019-2020

Apartamentowiec zlokalizowany pomiędzy zielenią Parku Reagana a nadmorskim brzegiem wniesie nową jakość w zabudowę mieszkaniową gdańskiego Przymorza. Odważna forma architektoniczna skryje w sobie wnętrza zaprojektowane w duchu wysmakowanej elegancji, wykończone wysokiej jakości materiałami. Na 12 piętrach znajdą się mieszkania o powierzchni od 43 m² do 163 m², do których przynależą okazałe balkony i tarasy sięgające nawet 77 m². Drugie piętro Tarasów Bałtyku otworzy przed mieszkańcami dostęp do prywatnego patio. Inwestycja zostanie wyposażona w liczne udogodnienia, w tym salę fitness, saunę, salę klubową czy stanowiska ładowania samochodów elektrycznych.

LINEA Domy

Zobacz więcej

Nowe domy szeregowe wkrótce w Gdańsku

Domy LINEA powstają w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, jednak oferują tak pożądaną w dzisiejszym świecie prywatność i spokój. Do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego ogrodu czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia - dostępnego tuż za rogiem. W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał przestronny ogródek oraz jedno- lub dwustanowiskowy garaż.

Domy Malczewskiego

Zobacz więcej

Zaledwie 5 minut od centrum Gdańska, w cichej, spokojnej, willowej okolicy, przy ulicy Na Zboczu powstały Domy Malczewskiego.

Inwestycja usytuowana jest na słonecznym wzniesieniu, którego wysokość gwarantuje malowniczy widok na panoramę Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja pozwoli cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia w cichym i spokojnym miejscu, z dogodnym dostępem do pobliskiego centrum. Pobliska ulica Kartuska zapewnia szybki dojazd do wielkomiejskiej infrastruktury Gdańska: oświaty, ochrony zdrowia, kultury, sztuki, handlu oraz gastronomii. Domy Malczewskiego to idealna propozycja dla szukających własnego domu w sercu miasta. W ofercie pozostały 2 domy gotowe do odbioru.

Ilość oferowanych i oddawanych przez deweloperów mieszkań wyróżnia Gdańsk na trójmiejskim rynku nieruchomości. Obecnie największą popularnością cieszą się mieszkania na Morenie oraz Jasieniu. Dzielnice doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem, ogromną popularność zawdzięczają swojej lokalizacji oraz bliskości tramwaju, autobusu, PKMki oraz szybkiemu dojazdowi do obwodnicy Trójmiasta. Coraz więcej osób przeprowadza się również do dzielnic Piecki-Migowo i Jasień, ponieważ stąd szybko dostanie się do pracy, a po południu może wypocząć w ciszy i spokoju. Doskonale czują się tu też rodziny, które mają do dyspozycji nowoczesne place zabaw, boiska, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie, siłownie i sklepy.

Dzielnica Siedlce w Gdańsku cieszy się coraz większą popularnością wśród ludzi szukających lokalizacji blisko centrum miasta i jednocześnie pragnących zachować spokój, ciszę i prywatność. 2 km od Centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Jacka Malczewskiego powstają Młyny Gdańskie. To już kolejna inwestycja ALLCON, po Kamienicach Malczewskiego oraz Domach Marczewskiego w tej wyjątkowej lokalizacji.

Na styku morza i miasta, w gdańskiej dzielnicy Przymorze, powstaje prestiżowa inwestycja Tarasy Bałtyku. Apartamentowiec zdobył prestiżową nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach European Property Awards 2019-2020 oraz otrzymał nagrodę FIVE STAR. Lokalizacja Tarasów Bałtyku ma wiele do zaoferowania. Największy nadmorskie park w Trójmieście Park im. Ronalda Reagana, ścieżki rowerowe, liczne trasy joggingowe, czy atrakcyjne place zabaw. Zaledwie kilkunastominutowa przejażdżka rowerem wzdłuż brzegu morza pozwala odwiedzić słynne molo w Sopocie. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również najważniejsze centra biznesowe (Olivia Business Centre, Alchemia, Arkońska Business Park) i handlowe (Galeria Przymorze, Alfa Centrum) Trójmiasta, Stadion Gdańsk, hala Amber Expo i Ergo Arena, sopocki hipodrom, korty tenisowe, marina, klub żeglarski.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.