Nowe mieszkania w Gdańsku

Tarasy Bałtyku

Zobacz więcej

Tarasy Bałtyku to prestiżowa nowość na trójmiejskim rynku nieruchomości. Inwestycja powstaje w odległości zaledwie 900 m od brzegu Bałtyku, pozostając jednocześnie w centrum miasta.

Apartamentowiec zlokalizowany pomiędzy zielenią Parku Reagana a nadmorskim brzegiem wniesie nową jakość w zabudowę mieszkaniową gdańskiego Przymorza. Odważna forma architektoniczna skryje w sobie wnętrza zaprojektowane w duchu wysmakowanej elegancji, wykończone wysokiej jakości materiałami. Na 12 piętrach znajdą się mieszkania o powierzchni od 43 m² do 163 m², do których przynależą okazałe balkony i tarasy sięgające nawet 77 m². Drugie piętro Tarasów Bałtyku otworzy przed mieszkańcami dostęp do prywatnego patio. Inwestycja zostanie wyposażona w liczne udogodnienia, w tym salę fitness, saunę, salę klubową - mediatekę czy stanowiska ładowania samochodów elektrycznych.

Młyny Gdańskie

Zobacz więcej

Młyny Gdańskie - miejsce o wyjątkowym charakterze

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

Domy Malczewskiego

Zobacz więcej

Zaledwie 5 minut od centrum Gdańska, w cichej, spokojnej, willowej okolicy, przy ulicy Na Zboczu powstają Domy Malczewskiego.

Inwestycja usytuowana jest na słonecznym wzniesieniu, którego wysokość gwarantuje malowniczy widok na panoramę Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja pozwoli cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia w cichym i spokojnym miejscu, z dogodnym dostępem do pobliskiego centrum. Pobliska ulica Kartuska zapewnia szybki dojazd do wielkomiejskiej infrastruktury Gdańska: oświaty, ochrony zdrowia, kultury, sztuki, handlu oraz gastronomii. Domy Malczewskiego to idealna propozycja dla szukających własnego domu w sercu miasta.

Kamienice Malczewskiego 2

Zobacz więcej

W centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, u zbiegu ulic Jacka Malczewskiego i Sołeckiej powstała inwestycja Kamienice Malczewskiego 2.

Inwestycja usytuowana jest na słonecznym stoku wzniesienia, którego wysokość gwarantuje malowniczy widok na panoramę Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja pozwala cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia w cichym i spokojnym miejscu, z dogodnym dostępem do pobliskiego centrum. Wszystkie te cechy powodują, że Kamienice Malczewskiego 2 to idealna propozycja na nowe mieszkanie w Gdańsku. Sąsiadująca, a jednak wyizolowana pierzeją zabudowy - ulica Kartuska - zapewnia szybki dojazd do infrastruktury miejskiej: oświaty, ochrony zdrowia, kultury, sztuki, handlu oraz gastronomii.

Ilość oferowanych i oddawanych przez deweloperów mieszkań wyróżnia Gdańsk na trójmiejskim rynku nieruchomości. Obecnie największą popularnością cieszą się mieszkania na Morenie oraz Jasieniu. Dzielnice doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem, ogromną popularność zawdzięczają swojej lokalizacji oraz bliskości tramwaju, autobusu, PKMki oraz szybkiemu dojazdowi do obwodnicy Trójmiasta. Coraz więcej osób przeprowadza się również do dzielnic Piecki-Migowo i Jasień, ponieważ stąd szybko dostanie się do pracy, a po południu może wypocząć w ciszy i spokoju lub na "zielonej plaży" nieopodal osiedli Zielona Aleja i Domy Pod Koroną, która jest miejscem sąsiedzkich spotkań przy grillu. Doskonale czują się tu też rodziny, które mają do dyspozycji nowoczesne place zabaw, boisko, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie, siłownie i sklepy.

W pobliżu Centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy u zbiegu ulic Jacka Malczewskiego i Sołeckiej powstały Kamienice Malczewskiego 2. Inspiracją projektu była stylowa architektura kamienic, uwzględniająca urbanistykę miejsca i nowoczesne trendy. Ułatwiły one wkomponowanie inwestycji w dzielnicę bliską zabytkowego śródmieścia Gdańska tak, by spełnić oczekiwania mieszkańców i wymogi architektoniczne tej atrakcyjnej lokalizacji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.