Nowe mieszkania w Gdyni

Osiedle Gdyńskie

Zobacz więcej

Inwestycja realizowana na Oksywiu, w sąsiedztwie lasu i kameralnej zabudowy, z dogodnym dojazdem do Centrum Gdyni.

Gdyńska inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana na wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasów, w sąsiedztwie portu, terminalu promowego, plaży i Zatoki Gdańskiej. Dynamiczny rozwój dzielnicy oraz powstająca nowoczesną infrastruktura handlowo-usługową i oświatowa sprawiają, że chce się tu zamieszkać. Łatwy dostęp do Śródmieścia Gdyni zapewniają nowoczesne rozwiązania komunikacyjne: dwupasmowa estakada Kwiatkowskiego (prowadząca do trójmiejskiej obwodnicy), szeroka ulica Morska oraz zmodernizowana trasa Janka Wiśniewskiego.

Rezydencja Villa Nova

Zobacz więcej

VILLA NOVA to prawdziwa perła na rynku. Rezydencja zamieszczona w Luxury Realty Map - zestawieniu nieruchomości premium i luksusowych wyselekcjonowanych przez ekspertów polskiego oddziału Sotheby’s International Realty.

Lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Trójmiasta – gdyńskim Orłowie, w odległości 100 metrów od brzegu morza i plaży, pozycjonuje ją w absolutnej czołówce pomorskich nieruchomości. Awangardowa architektura inwestycji oraz wysmakowana aranżacja przestrzeni wspólnej ma niebagatelny wpływ na codzienny komfort. VILLA NOVA łączy nowoczesność z funkcją eleganckiej rezydencji w zacisznym i nastrojowym miejscu. Szlachetne, kontrastowe materiały elewacji, oryginalna bryła i liczne przeszklenia współtworzą wyjątkowy i rozpoznawalny styl.

Z rezydencji w zaledwie kilka minut można dojść malowniczym deptakiem do słynnego orłowskiego klifu i molo. Do centrum Gdyni i Sopotu można dojechać stąd w niecałe 10 minut samochodem. Umiejscowienie nieruchomości pozwala podziwiać Zatokę Gdańską i białe żaglówki aż po horyzont. Rozległa zielona przestrzeń zaprojektowana od strony morza w stylu ogrodu angielskiego zapewnia mieszkańcom VILLI NOVA poczucie prywatności i spokoju. Cała nieruchomość jest ogrodzona, chroniona i monitorowana 24h na dobę. Kameralności sprzyja też ograniczenie liczby apartamentów do zaledwie trzech.

Na najbardziej wymagających klientów czeka w orłowskiej rezydencji ponad 230 metrowy apartament.

Gdynia jest jedynym miastem w Europie, które w całości jest produktem jednej zamkniętej epoki - dwudziestolecia międzywojennego. Jasne fasady domów w śródmieściu Gdyni o pięknie ukształtowanych bryłach i przeszklonych parterach, domy-okręty z cegły i cementu - to symbolika gdyńskiego modernizmu. W rankingu najbardziej atrakcyjnych dzielnic do zamieszkania wyróżnia się gdyńskie Orłowo i Redłowo, ze względu na atrakcyjne położenie w sąsiedztwie morza. Orłowo uznawane jest za najładniejszą i najbardziej prestiżową gdyńską dzielnicę, ze względu na walory lokalizacyjne - malownicze klify, piękne molo oraz kameralną plażę. Nad samym morzem, w pobliżu orłowskiego mola i urokliwej plaży powstała Villa Nova. Inwestycja wyróżniająca się unikatową architekturą, która łączy fascynację postępem technologicznym z funkcją rodzinnej, a zarazem reprezentacyjnej rezydencji. Nowe inwestycje w Gdyni powstają także w północnej część miasta – Oksywiu. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruchu im. E.Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni. Osiedle Gdyńskie jest usytuowane na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu sprawia, że osiedle jest położone w niezwykłym otoczeniu przyrodniczo – krajobrazowym. Inwestycja jest położona w pobliżu śródmieścia Gdyni i wyróżnia się nadmorską architekturą oraz bliskością lasu. Stanowi to idealne miejsce do zamieszkania dla osób chcących połączyć spokojną okolicę ze sprawną komunikacją i bogatą infrastrukturą społeczną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.