Nowe mieszkania w Gdyni

Sceneria Parkowa

Zobacz więcej

Nowa inwestycja w Gdyni w sprzedaży

Zamieszkaj w wyjątkowej scenerii i doskonałej lokalizacji.
Kameralne osiedle Sceneria Parkowa powstanie w Gdyni ulicy Parkowej, w dzielnicy Mały Kack. Dwa trzypiętrowe budynki Scenerii Parkowej oferują zaledwie 51 unikalnych mieszkań. Wśród nich apartamenty o powierzchni nawet 123 m2. Przyszli mieszkańcy docenią Scenerię Parkową za jej doskonałą lokalizację, kameralność oraz wysoką jakość wykończenia.

Nowoczesna, modernistyczna Gdynia przyciąga spragnionych obcowania z morzem, plażą i miastem. Oferuje ciekawe atrakcje nie tylko dla turystów z Polski i całego świata, lecz także dla mieszkańców. Powstające mieszkania i apartamenty Gdyni od deweloperów charakteryzują się wysokim standardem, starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną oraz licznymi udogodnieniami. Nowe mieszkania w Gdyni są idealną opcją zarówno dla singli, par oraz rodzin z dziećmi – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby decydujące się na zakup mieszkania w Gdyni najczęściej wybierają mieszkania położone blisko morza. Inwestycją, która łączy bliskość lasu, morza i śródmieścia Gdyni, jest m.in. oddane już do użytku Osiedle Gdyńskie na Oksywiu.
Mieszkania w dobrze skomunikowanych osiedlach z resztą części miasta to jedna z najważniejszych preferencji nabywców. Deweloperzy oferują nowoczesne mieszkania w Gdyni w różnych dzielnicach.

Gdzie warto kupić mieszkanie w Gdyni?

W rankingu najbardziej atrakcyjnych dzielnic do zamieszkania wyróżnia się gdyński Mały Kack, ze względu na swoje atrakcyjne położenie, bogatą infrastrukturę, doskonałą komunikację oraz bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z Małego Kacka szybko dostaniemy się do gdyńskiego Bulwaru Nadmorskiego, orłowskiej lub redłowskiej plaży czy sopockiego mola. Blisko znajdują się też szkoły, przedszkola, apteki, basen, punkty usługowe, sklepy, a także stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, którą dojedziemy na lotnisko lub nad kaszubskie jeziora. Walorem osiedla jest równie łatwy dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Ta gdyńska dzielnica zapewnia również bliskość przystanków autobusowych i stacji, takich jak: Gdynia Redłowo, Gdynia Stadion i Gdynia Karwiny.

ALLCON rozpoczął budowę nowej inwestycji na Małym Kacku – Sceneria Parkowa. To osiedle położone blisko lasu, ścieżek rowerowych i zieleni. Nowoczesne mieszkania na Małym Kacku będą charakteryzować się wysokim standardem wykończenia oraz kameralnością. Na osiedlu powstają także apartamenty o powierzchni ponad 100 mkw. Kupując nowe mieszkania w Gdyni, mieszkańcy Scenerii Parkowej będą mogli liczyć na udogodnienia dla rodzin z dziećmi – m.in. plac zabaw czy podziemne miejsca postojowe.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.