Nowe mieszkania w Gdyni

Sceneria Parkowa

Zobacz więcej

Nowa inwestycja w Gdyni wkrótce w ofercie

Zamieszkaj w wyjątkowej scenerii i doskonałej lokalizacji.
Kameralne osiedle Sceneria Parkowa powstanie w Gdyni ulicy Parkowej, w dzielnicy Mały Kack.
Kameralne osiedle składać się będzie z zaledwie dwóch 3-piętrowych budynków, w ofercie których znajdą się przestronne mieszkania, od 2 do 5-pokoi. Przyszli mieszkańcy docenią Scenerię Parkową za jej doskonałą lokalizację, kameralność oraz wysoką jakość wykończenia.

Gdynia jest jedynym miastem w Europie, które w całości jest produktem jednej zamkniętej epoki - dwudziestolecia międzywojennego. Jasne fasady domów w śródmieściu Gdyni o pięknie ukształtowanych bryłach i przeszklonych parterach, domy-okręty z cegły i cementu - to symbolika gdyńskiego modernizmu. W rankingu najbardziej atrakcyjnych dzielnic do zamieszkania wyróżnia się gdyńskie Orłowo i Redłowo, ze względu na atrakcyjne położenie w sąsiedztwie morza. Orłowo uznawane jest za najładniejszą i najbardziej prestiżową gdyńską dzielnicę, ze względu na walory lokalizacyjne - malownicze klify, piękne molo oraz kameralną plażę. Nad samym morzem, w pobliżu orłowskiego mola i urokliwej plaży powstała Villa Nova. Inwestycja wyróżniająca się unikatową architekturą, która łączy fascynację postępem technologicznym z funkcją rodzinnej, a zarazem reprezentacyjnej rezydencji. Nowe inwestycje w Gdyni powstają także w północnej część miasta – Oksywiu. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruchu im. E.Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni. Osiedle Gdyńskie jest usytuowane na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu sprawia, że osiedle jest położone w niezwykłym otoczeniu przyrodniczo – krajobrazowym. Inwestycja jest położona w pobliżu śródmieścia Gdyni i wyróżnia się nadmorską architekturą oraz bliskością lasu. Stanowi to idealne miejsce do zamieszkania dla osób chcących połączyć spokojną okolicę ze sprawną komunikacją i bogatą infrastrukturą społeczną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.