Nowe mieszkania w Gdyni

Nowa Dąbrowa

Zobacz więcej

Nowe, samowystarczalne osiedle w Gdyni

Do sprzedaży trafił nowoczesny, miejski projekt. Nowa Dąbrowa otworzy zupełnie nowy rozdział samowystarczalnej dzielnicy w Gdyni. Inwestycja oferuje dużo więcej, niż tylko mieszkania. Od punktów handlowo-usługowych, przez parki i niezwykłe place zabaw, po miejsca zaprojektowane z myślą o przedszkolu i przychodni. A to wszystko w otoczeniu malowniczych lasów i niedalekiej odległości od najważniejszych tras całej aglomeracji - Obwodnicy i nowo powstających: Trasy Kaszubskiej i Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. Ta tętniąca życiem przestrzeń, zapewniająca wszystkie wygody życia w mieście, szybko stanie się nowym centrum tej części Gdyni.

Nowoczesna, modernistyczna Gdynia przyciąga spragnionych obcowania z morzem, plażą i miastem. Oferuje ciekawe atrakcje nie tylko dla turystów z Polski i całego świata, lecz także dla mieszkańców. Powstające mieszkania i apartamenty Gdyni od deweloperów charakteryzują się wysokim standardem, starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną oraz licznymi udogodnieniami. Nowe mieszkania w Gdyni są idealną opcją zarówno dla singli, par oraz rodzin z dziećmi – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby decydujące się na zakup mieszkania w Gdyni najczęściej wybierają mieszkania położone blisko morza. Inwestycją, która łączy bliskość lasu, morza i śródmieścia Gdyni, jest m.in. oddane już do użytku Osiedle Gdyńskie na Oksywiu.
Mieszkania w dobrze skomunikowanych osiedlach z resztą części miasta to jedna z najważniejszych preferencji nabywców. Deweloperzy oferują nowoczesne mieszkania w Gdyni w różnych dzielnicach.

Gdzie warto kupić mieszkanie w Gdyni?

W rankingu najbardziej atrakcyjnych dzielnic do zamieszkania wyróżnia się gdyński Mały Kack, ze względu na swoje atrakcyjne położenie, bogatą infrastrukturę, doskonałą komunikację oraz bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z Małego Kacka szybko dostaniemy się do gdyńskiego Bulwaru Nadmorskiego, orłowskiej lub redłowskiej plaży czy sopockiego mola. Blisko znajdują się też szkoły, przedszkola, apteki, basen, punkty usługowe, sklepy, a także stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, którą dojedziemy na lotnisko lub nad kaszubskie jeziora. Walorem osiedla jest równie łatwy dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Ta gdyńska dzielnica zapewnia również bliskość przystanków autobusowych i stacji, takich jak: Gdynia Redłowo, Gdynia Stadion i Gdynia Karwiny.

ALLCON w 2022 roku zakończy budowę kameralnej inwestycji na Małym Kacku – Scenerię Parkową. To osiedle położone blisko lasu, ścieżek rowerowych i zieleni. Nowoczesne mieszkania na Małym Kacku będą charakteryzować się wysokim standardem wykończenia. Na osiedlu powstają także apartamenty o powierzchni ponad 100 mkw. Kupując nowe mieszkania w Gdyni, mieszkańcy Scenerii Parkowej będą mogli liczyć na udogodnienia dla rodzin z dziećmi – m.in. plac zabaw czy podziemne miejsca postojowe.

Mieszkania w Gdyni oddalone od centrum są idealną propozycją dla osób ceniących nieruchomości w otoczeniu lasu i zieleni. Nowa Dąbrowa to nowoczesne gdyńskie osiedle, które powstanie przy ul. Rdestowej, zlokalizowane w niedużej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Tę gdyńską nieruchomość wyróżniać będzie wysokiej klasy urbanistyka, duża ilość sklepów, restauracji i innych punktów handlowo-usługowych i tereny rekreacyjne. Osoby poszukujące nowych mieszkań od dewelopera w Gdyni mogą mieć pewność, że Nowa Dąbrowa zaspokoi większość codziennych potrzeb. Osiedle w Gdyni zlokalizowane tuż przy przystanku autobusowym zapewni sprawny i bezpośredni dojazd do Sopotu, Gdańska-Oliwy czy centrum Gdyni.