APARTAMENTY NA PUCKIM KLIFIE

NEXO Apartamenty Inwestycyjne

Zobacz więcej

Trwa sprzedaż I etapu inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne.

Unikalne położenie w odległości 10 metrów od nadmorskiego parku i zaledwie 50 metrów od brzegu Zatoki Puckiej, przez cały rok przyciągać będzie do tego miejsca osoby szukające odpoczynku w bezpośrednim sąsiedztwie morza i zieleni.
NEXO Apartamenty Inwestycyjne, to produkt skierowany do osób szukających zarówno bezpiecznej lokaty i ochrony swojego kapitału jak i inwestycji, która w najbliższych latach będzie przynosić satysfakcjonujące zyski. Oferta jest odpowiedzią na potrzebę wysokiej jakości, dobrze zlokalizowanych apartamentów, które mogą być wynajmowane przez cały rok, jak również stanowić własną bazę wypoczynkową nad morzem.

NEXO Apartamenty na Klifie

Zobacz więcej

Nad samym morzem, na puckim klifie, w otoczeniu parkowej zieleni powstaje kameralne osiedle apartamentów NEXO.

Stąd do mariny oraz wypożyczalni sprzętu wodnego wystarczy 10-cio minutowy spacer plażą. Nad otwarte morze, do Władysławowa dojedziesz samochodem w 15 minut, zaś do słynnych Chałup w niecałe 25 min.
NEXO oferuje mieszkańcom starannie zaprojektowaną przestrzeń wspólną, zachęcającą do aktywnego spędzania czasu i wypoczynku na świeżym powietrzu.
W ofercie znajdują się apartamenty gotowe o powierzchni od 62 do 69 m2.

Puck to miasto o dużym potencjale. Bezpośredni dostęp do morza oraz bliskość naturalnej zieleni sprawiają, że poszukujący wytchnienia odnajdą tu to, czego potrzebują: wymarzony dom lub ulubione miejsce sezonowego wypoczynku. To tutaj swój początek mają szlaki rowerowe, które zasługują na miano jednych z najatrakcyjniejszych w Polsce. Blisko 45 kilometrów malowniczej trasy wzdłuż nabrzeża biegnie przez Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę, aż po Hel. Różnorodność okolicznych terenów to także doskonałe miejsce do treningów triathlonistów. Wszystkie trzy dziedziny sportu można uprawiać w naturalnych warunkach praktycznie przez cały rok. Zatoka Pucka przyciąga do siebie miłośników sportów wodnych z całej Europy. Na jej rosnącą popularność wpływają bezkonkurencyjne warunki do uprawiania kitesurfingu oraz windsurfingu. W Puckiej Marinie znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz szkoły sportów wodnych. Puck to również raj dla pasjonatów żeglarstwa. Puck położony jest w samym centrum pomorskich atrakcji. Dobra komunikacja pozwala sprawnie dotrzeć zarówno na półwysep, jak i do znanych ośrodków miejskich i turystycznych, takich jak Gdynia, Gdańsk i Sopot. W okolicy Pucka nie brakuje atrakcji turystycznych w postaci zabytkowej architektury czy bezcennych pomników przyrody. W okresie letnim Puck ma wiele do zaoferowania w zakresie licznych i różnorodnych imprez na świeżym powietrzu. Niezależnie od warunków pogodowych na mieszkańców i odwiedzających czekają urokliwe kawiarnie, tawerny czy restauracje serwujące specjały nadmorskiej i kaszubskiej kuchni.

Pierwszą z realizacji ALLCONU na obszarze Pucka jest NEXO – kameralne i przyjazne mieszkańcom osiedle apartamentów położone nad malowniczym brzegiem Bałtyku.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.