NEXO APARTAMENTY INWESTYCYJNE

Puck to miasto o dużym potencjale. Znajduje się około 30 km od Trójmiasta i zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród turystów, jak i inwestorów. Jest miasteczkiem całorocznym, co oznacza, że coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania lub apartamentu pod wynajem, dla siebie lub rodziny. Mieszkania i apartamenty nad morzem z widokiem na Bałtyk od dewelopera to gwarancja wysokiego standardu oraz pełnego korzystania z atrakcji jakie oferują nadmorskie miejscowości.

Bliskość morza i zieleni sprawiają, że poszukujący wytchnienia odnajdą tu to, czego potrzebują: wymarzony dom lub ulubione miejsce sezonowego wypoczynku. To tutaj swój początek mają szlaki rowerowe, które zasługują na miano jednych z najatrakcyjniejszych w Polsce. Blisko 45 kilometrów malowniczej trasy wzdłuż nabrzeża biegnie przez Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę, aż po Hel. Różnorodność okolicznych terenów to także doskonałe miejsce do treningów triathlonistów. Wszystkie trzy dziedziny sportu można uprawiać w naturalnych warunkach praktycznie przez cały rok. Zatoka Pucka przyciąga do siebie miłośników sportów wodnych z całej Europy. Na jej rosnącą popularność wpływają bezkonkurencyjne warunki do uprawiania kitesurfingu oraz windsurfingu. W puckiej marinie znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz szkoły sportów wodnych. Puck to również raj dla pasjonatów żeglarstwa. Puck położony jest w samym centrum pomorskich atrakcji. Dobra komunikacja pozwala sprawnie dotrzeć zarówno na półwysep, jak i do znanych ośrodków miejskich i turystycznych, takich jak Gdynia, Gdańsk i Sopot. W okolicy Pucka nie brakuje atrakcji turystycznych w postaci zabytkowej architektury czy bezcennych pomników przyrody. W okresie letnim Puck ma wiele do zaoferowania w zakresie licznych i różnorodnych imprez na świeżym powietrzu. Niezależnie od warunków pogodowych na mieszkańców i odwiedzających czekają urokliwe kawiarnie, tawerny czy restauracje serwujące specjały nadmorskiej i kaszubskiej kuchni.

Pierwszą z realizacji ALLCONU na obszarze Pucka jest NEXO Apartamenty na Klifie - kameralne i przyjazne mieszkańcom osiedle apartamentów nad samym morzem. Powstały z myślą o osobach szukających swojego mieszkania tuż przy plaży, w otoczeniu zieleni. To nadmorskie osiedle położone na puckim klifie wyróżnia się starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną. Apartamenty z widokiem na morze są doskonałym wyborem dla singli, rodziny czy grupy przyjaciół.

Coraz większa popularnością wśród inwestorów cieszą się apartamenty inwestycyjne nad morzem. Taką inwestycją są NEXO Apartamenty Inwestycyjne w Pucku. Można je traktować jako apartamenty pod wynajem lub własną bazę wypoczynkową. Oprócz doskonałej lokalizacji - 50 metrów od plaży - nadmorskie apartamenty inwestycyjne od ALLCON wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz częściowo wyposażone wnętrza.